sim

Wiadomości Miasto Koło Pierwsi wolontariusze rozliczyli kwestę

Pierwsi wolontariusze rozliczyli kwestę

15-01-2017 11:19 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,169 | Komentarzy: 11


Kilku wolontariuszy dotarło już ze swoimi puszkami do sztabu, gdzie pracownicy kolskich banków liczą pieniądze. Około godziny 10:30 było już 1 000 złotych. Pogoda sprzyja więc na ulicach miasta nie brakuje aktywnych kwestujących.
Pierwsi wolontariusze rozliczyli kwestę

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Rozpoczął się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całym kraju, ale i za jego granicami wolontariusze zbierają fundusze na fundację Jurkaw Owsiaka. W Kole tego dnia odbywa się tradycyjnie na ulicy Prusa koncert oraz wydarzenia towarzyszące. Z naszą kamerą odwiedziliśmy już piłkarzy grających w turnieju im. Daniel Gołdyna. O godzinie 16:00 zapraszamy na koncerty. O godzinie 19:00 gwiazda wieczoru zespół BOYS, a tuż po nich - światełko do nieba, czyli pokaz fajerwerków.

 

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (11)
Kol od ur. 16-01-2017 14:34
Hubert , nie chcesz nie dawaj.Nie masz widocznie chorujących dzieci i dobrze! Dlatego zapewne to nie wiesz ile sprzętu w szpitalach ze znaczkiem WOŚP dziwne, ze nie NFZtu.Zapytaj czy NFZ chciało ten sprzęt zakupić. Zapytaj lekarzy, dyrektorów szpitali. Przecież możesz..dowiesz się prawdy. Tyle w temacie. Dodam: brat mojej koleżanki, ksiadz też daje na WOŚP i daje od lat zanim był księdzem dawał i daje teraz .Bo jest Człowiekiem.
| Zgłoś do usunięcia
John 16-01-2017 07:26
Ci panowie zasłaniają twarz bo nie znają ustawy takie to ochraniacze
| Zgłoś do usunięcia
Ala 15-01-2017 19:12
:",.....Jakoś w ferworze tej corocznej nawalanki nikt nie chce zauważyć, że Owsiak genialnie wykorzystał dwie bardzo istotne sytuacje społeczne: 1. Po upadku komuny padły także wszelkie tzw. zakładowe dofinansowania dla dzieci, a więc padły świetlice, kółka zajęciowe, SKS-y, kolonie, zabawy okolicznościowe, czyli prawie wszystkie wspólnotowe zajęcia dla zwykłych dzieciaków. W tę pustkę weszła Orkiestra ze swoim wspólnotowym i pomocowym przesłaniem i był to strzał w dziesiątkę – dzieciaki to pokochały. 2. Dzieciaki podrosły, a państwo miało dla nich tylko jedną ofertę – głupia szkoła i saksy. A przecież nawet Jaruzelski rozumiał problem, stąd festiwale w Jarocinie. I znowu Owsiak wskoczył w pustkę, wykorzystując ją oczywiście do dalszej indoktrynacji ideowej. Na dobrą sprawę dzisiejsza, zwykła, niebogata młodzież z prowincji ma tylko dwie oferty – albo różnego rodzaju spotkania i wyjazdy formacyjne pod egidą Kościoła albo Owsiaka. Reszta imprez/wyjazdów kosztuje i to sporo, jeszcze tylko harcerstwo ma jakąś ofertę, ale nie jest to masowe. .......". ...z sieci.
| Zgłoś do usunięcia
Hubert 15-01-2017 18:53
Aha... no nieźle. Najlepiej nie interesować się wydawaniem publicznych pieniędzy? Terroryzm w firmach. terroryzm w szkołach, terroryzm w urzędach, bo jak nie dasz lewakowi, to jesteś czarna owca.
| Zgłoś do usunięcia
Hubert 15-01-2017 14:20
Fajne zdjęcie. Panowie z zasłoniętymi buźkami (pewnie im wstyd) i dzieci na zimnie do tego przed klasztorem. Lewak, syn milicjanta, który w przypadku pytań o faktury jego prawdziwych fundacji wrzeszczy wniebogłosy. Szkoda, że terroryzm emocjonalny szerzy się zwłaszcza wobec najmłodszych. Dziwi jednak przede wszystkim to, że szef jest antychrześcijański, czego nie ukrywa, a kwesta od tych "złych" katoli, w dużej mierze przed kościołami i czasowo w okolicach mszy.
| Zgłoś do usunięcia
hubertus 15-01-2017 15:26
Hubercie Ci Panowie nie zasłaniają twarzy bo się wstydzą. Z racji wykonywanej pracy nie mogą jej ujawniać. Jeśli ci się nie podoba WOŚP to się nią nie interesuj i kasę daj Rydzykowi.
kolanin 15-01-2017 15:21
mm 15-01-2017 13:21
Ala pewnie woli księdzu dać pieniążki
| Zgłoś do usunięcia
ja 15-01-2017 12:56
Ala zmądrzej Ty i nie wypisuj bzdur bo kto chce to pomaga , a dla dzieci to dobra zabawa dla słusznej sprawy.
| Zgłoś do usunięcia
t 15-01-2017 12:30
Jak za male zeby rozumiec to nie odbieraj im radosci z pomagania
| Zgłoś do usunięcia
Ala 15-01-2017 11:59
Ludzie nic nie mądrzejecie!. Szkoda tylko tych dzieci, ale one jeszcze za małe by rozumieć.
| Zgłoś do usunięcia