sim
andre praca 2
Wiadomo軼i Sport MOSiR Ko這 wiceliderem kutnowskiej ligi koszyk闚ki

MOSiR Ko這 wiceliderem kutnowskiej ligi koszyk闚ki

18-01-2017 08:59 | 毒鏚這: Redakcja e-kolo.pl | Wy鈍ietle artyku逝: 7,075 | Komentarzy: 0
15 stycznia po trzech weekendach pauzowania kolscy koszykarze wr鏂ili do gry w Kutnowskiej Amatorskiej Lidze Koszyk闚ki. W czasie tej nieobecno軼i MOSiR Ko這 spad w tabeli o dwie pozycje i przyst瘼owa do zmaga z trzeciego miejsca. W dru篡nie zabra這 najlepszego jak do tej pory zawodnika ligi B豉瞠ja Rabego, kt鏎y po operacji barku prawdopodobnie nie zagra ju do ko鎍a sezonu. Jak zwykle w planie by這 rozegranie trzech spotka. Niestety zawodnicy do Ko豉 wr鏂ili w mieszanych nastrojach.
carnis

Chcesz by na bie膨co? 奸ed nasz portal na facebooku

Dzie rozpocz掖 si bardzo dobrze od zwyci瘰twa nad dru篡n Z Pozoru Niepozorni Kutno. Ca造 mecz przebiega pod dyktando Kolskiego zespo逝, w którym 鈍ietnie pod koszem zagra Marcin 安iderski zdobywca 21 pkt. a tradycyjnie rzutami dystansowymi popisywali si Adam Siwi雟ki (22pkt.) i Jakub Koralewski (16pkt.).

Drugie spotkanie by這 niezwykle zaci皻e a walka o zwyci瘰two trwa豉 praktycznie do ostatnich sekund meczu. Mimo przewagi wzrostu Kolanie drastycznie przegrywali walk na tablicach co by這 gównym czynnikiem przyczyniaj帷ym si do ostatecznej przegranej 77:82. Szcz窷cia brak這 w ko鎍ówce, gdzie nie wykorzystano kilku akcji mog帷ych da remis, jedna z nich zako鎍zy豉 si nawet trafionym 3 punktowym rzutem z faulem niestety nie zaliczonym przez s璠ziów.

Terminarz u這篡 si do嗆 pechowo gdy spotkanie z teoretycznie jak silniejszym przeciwnikiem Vikings Medest Kutno odbywa這 si jako ostatnie a kolskim koszykarzom niezwykle mocno da si we znaki drugi bardzo zaci皻y i wyczerpuj帷y mecz. Dotkni璚i kontuzjami i zm璚zeni zawodnicy ju po pierwszej kwarcie(12:38) wiedzieli, 瞠 tego meczu nie da si wygra. Gracze z Kutna dominowali w ka盥ym elemencie gry z minuty na minut zwi瘯szaj帷 przewag. Taki przebieg spisanego na straty spotkania sprawi, 瞠 szanse gry dostali m這dsi i mniej do鈍iadczeni zawodnicy z Ko豉 jak Kewin Sobczyk czy Dawid Szewczyk zdobywaj帷 swoje debiutanckie punkty w lidze.

Mimo przegranych dwóch spotka i jednemu zwyci瘰twu a tak瞠 wynikom innych meczy MOSiR Ko這 awansowa z trzeciej na drug pozycje w tabeli. Nast瘼ne zmagania Kolanie odb璠 5 lutego kiedy to zacznie si rudna rewan穎wa.

Z Pozoru Nie Pozorni- MOSiR Ko這  61:84

MOSiR Ko這- Szewskie Poniedzia趾i 77:82

Vikings Medest- MOSiR Ko這  101:47

Sk豉d i pkt: Jakub Koralewski 53 Mateusz W豉sny 50 Adam Siwi雟ki 45 Marcin 安iderski 23 Mateusz Jakubowski 12 Bartosz Kruszy雟ki 10 Tomasz Ocalewski 6 Maciej Botta 2 Kewin Sobczyk 2 Dawid Szewczyk 2.