sim
bricomarche
Wiadomości Kultura i rozrywka OSP Brdów docenione przez Radę Powiatu Kolskiego

OSP Brdów docenione przez Radę Powiatu Kolskiego

02-02-2017 09:30 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 7,965 | Komentarzy: 0


W dniu 26 stycznia 2017 roku o godz. 13.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kole odbyła się XXIX sesja Rady Powiatu Kolskiego. Były to pierwsze obrady w tym roku kalendarzowym, w której między innymi nagrodzono druhów OSP Brdów.
OSP Brdów docenione przez Radę Powiatu Kolskiego
Foto:Starostwo Kolskie
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Poza zwykłym porządkiem obrad, ważnym punktem sesji było wręczenie nagród oraz podziękowań za promocję Powiatu Kolskiego zaproszonym gościom. Pamiątkowe grawertony za działalność i wysokie osiągnięcia w dziedzinie kultury otrzymali państwo Mariola i Piotr Cedzidło z Gminnego Ośrodka Kultury oraz Bilioteki Publicznej w Babiaku.

Nagrodzona została także Żeńska Drużyna OSP BRDÓW za zajęcie III miejsca w X Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym w Licheniu Starym, które odbyły się w dniach 16-18 września 2016 r. Listy gratulacyjne za przygotowanie Żeńskiej Drużyny OSP BRDÓW otrzymali: Wojciech Kołodziejski – Preses Zarządu OSP BRDÓW, Piotr Szafrański – Naczelnik OSP BRDÓW oraz zawodniczki Żeńskiej Drużyny OSP BRDÓW: Agata Zwolińska, Magdalena Chęcińska, Agnieszka Jabłońska, Edyta Zalewska.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!