sim

Wiadomo軼i MKS Olimpia Ko這 Olimpia Ko這 po pierwszym sparingu

Olimpia Ko這 po pierwszym sparingu

W sobot 4 lutego na kompleksie boisk OSiR we W這c豉wku ze sztuczn nawierzchni dru篡na senior闚 MKS Olimpii Ko這 prowadzonych przez trenera Piotra Krzy瘸nowskiego rozegra豉 pierwsze spotkanie kontrolne w ramach przygotowa do wiosennej rundy w koni雟kiej klasie okr璕owej z dru篡n υkietka Brze嗆 Kujawski (IV liga kujawsko-pomorska). Kolanie przegrali 1:2, a honorowe trafienie z rzutu wolnego dla kolan zdoby Pawe Powietrzy雟ki. ΜKIETEK Brze嗆 Kujawski - MKS OLIMPIA Ko這 2:1 (2:0)
tartak

Chcesz by na bie膨co? 奸ed nasz portal na facebooku

1:0 - bramka dla υkietka (18')
2:0 - bramka dla υkietka (38')
2:1 - Pawe Powietrzy雟ki (60')

Pierwsze 20 minut to przewaga pi趾arzy z Brze軼ia, którzy udokumentowali to bramk w 18 minucie. Po tym czasie mecz si wyrówna i jedni jak i drudzy zawodnicy stworzyli sobie sytuacje podbramkowe, jednak znów decyduj帷y cios w 38 minucie zadali pi趾arze υkietka i do przerwy Olimpia przegrywa豉 0:2. Po przerwie sytuacja si odwróci豉 i to kolanie tworzyli mnóstwo sytuacji podbramkowych jednak brakowa這 w tym dniu skuteczno軼i. W 60 minucie pi瘯nym uderzeniem z rzutu wolnego z odleg這軼i 30 metrów popisa si Pawe Powietrzy雟ki i da sygna do ataków kolskiej Olimpii. Mimo kilku sytuacji wynik meczu nie uleg ju zmianie.

SKxD MKS Olimpii Ko這:
ㄆkasz Szyma雟ki - Dawid Wi郾iewski (46' Rados豉w Urbaniak), Wiktor Ma貫cki (46'  Zawodnik testowany), Piotr Rutkowski, Kamil Budynek (46' Konrad Cie郵ak), Micha Rutkowski (46' Krzysztof Cichos), Tomasz Miko豉jczyk (46' Micha Kozajda), Adrian Go責yn (46' Mariusz Nieznalski), Mi這sz Powietrzy雟ki, Jakub Brudnicki (58' Pawe Powietrzy雟ki), Pawe Powietrzy雟ki (46' Mateusz Czajka)

Trener dru篡ny: Piotr Krzy瘸nowski
Kierownik dru篡ny: Tomasz Cie郵ak