sim
geberit
Wiadomo軼i MKS Olimpia Ko這 Olimpia Ko這 przegrywa minimalnie z KS Kutno

Olimpia Ko這 przegrywa minimalnie z KS Kutno

W pi徠ek 10 lutego na kompleksie boisk pi趾arskich im. W這dzimierza Smolarka w Uniejowie dru篡na senior闚 MKS Olimpii Ko這 prowadzona przez trenera Piotra Krzy瘸nowskiego rozegra豉 drugie spotkanie kontrolne w ramach przygotowa do wiosennej rundy w koni雟kiej klasie okr璕owej z dru篡n KS Kutno (IV liga 堯dzka). Kolanie przegrali 2:4, trac帷 dwie bramki w ostatnich 3 minutach spotkania. KS Kutno - MKS OLIMPIA Ko這 4:2 (1:0)

4:2 - bramka dla KS Kutno (90'+1)

Trener Krzy瘸nowski da szans w tym meczu pokazania si wi瘯szo軼i zawodnikom i wystawi na to spotkanie dwie jedenastki. Pierwsze 24 minuty spotkania to bardzo wyrównana gra obu zespoów, które stwarza造 sobie sytuacj podbramkowe. Pierwsi jednak bramk strzelili go軼ie w 25 minucie. Po bramce zespó z Kutna osi庵n掖 optyczn przewag, Olimpia stara si wyprowadza gro幡e kontrataki. Do przerwy wynik nie uleg zmianie.

Olimpia w drugiej po這wie wysz豉 odmieniona i to nasz zespó zacz掖 kontrolowa gr i stwarza sobie sytuacje podbramkowe i tak w jednej z takich akcji s璠zia dopatrzy si zagrania r瘯 w polu karnym pi趾arza z Kutna, a na bramk zamieni go Mateusz Czajka w 60 minucie spotkania. Kutnowscy pi趾arze odpowiedzieli w 70 minucie meczu zdobywaj帷 bramk po b喚dzie kolskiej defensywy. W 75 minucie po bardzo 豉dnej akcji prawym skrzyd貫m w pole karne z pi趾 wpad Przemys豉w Pawlak i uderzeniem na d逝gi s逝pek nie da szans bramkarzowi doprowadzaj帷 do remisu.

Gdy wszyscy my郵eli, 瞠 wynik spotkania si nie zmieni pi趾arze z Kutna w 88 minucie zdobyli kolejn bramk wykorzystuj帷 zamieszanie w polu karnym. W doliczonym czasie wynik spotkania na 4:2 podwy窺zyli kutnianie strzelaj帷 bramk po rzucie karnym. By豉 to 91 minuta spotkania, ustalaj帷 wynik ko鎍owy meczu.

SKxD MKS Olimpii Ko這:

(I po這wa): ㄆkasz Szyma雟ki - Piotr Rutkowski, Dawid Wi郾iewski, Piotr Andrzejczak, Konrad Cie郵ak, Micha Kozajda, zawodnik testowany, Mariusz Nieznalski, Ariel Szczesiak, Mi這sz Powietrzy雟ki, Pawe Powietrzy雟ki

(II po這wa): Zawodnik testowany - Rados豉w Urbaniak, Dawid Wi郾iewski, Zawodnik testowany, Wiktor Ma貫cki, Krzysztof Cichos, Micha Rutkowski, Adrian Go責yn, Kuba Brudnicki, Przemys豉w Pawlak, Mateusz Czajka

Trener dru篡ny: Piotr Krzy瘸nowski

Kierownik dru篡ny: Tomasz Cie郵ak