REKLAMA
sim
REKLAMA
kol-net
Wiadomości Biblioteka Wyniki konkursu plastycznego "Poezja"

Wyniki konkursu plastycznego "Poezja"

30-03-2017 12:26 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,147 | Komentarzy: 0
REKLAMA
Ogłoszono wyniki i wręczono nagrody w konkursie plastycznym "Poezja" zorganizowanym przez Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole. Uroczystość odbyła się 30 marca br., o g. 10:00 w Czytelni PiMBP.
Wyniki konkursu plastycznego
Foto:PiMBP w Kole | Laureaci konkurs plastycznego "Poezja" w PiMBP wKole

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Na adres Filii dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole wpłynęło 110 prac -  opartych na poezji poetów polskich - z: Przedszkoli Miejskich: nr 1 w Kole (nauczyciel: Ewelina Antonkiewicz, Joanna Skoczylas, Sylwia Czyżniak), nr 1 w Koninie (n: Dorota Jankowska, Daria Łęt, Jolanta Maciejak-Starosta, Violetta Staszczak, Anna Szczepaniak), nr 3 w Kole (n: Marta Barc-Serwa, Aneta Bartłomiejczak, Daria Chmielewska, Marzena Pączkowska, Maria Wituła), nr 5 w Kole (n: Beata Rybicka, Izabela Sochacka, Elżbieta Szacowna, Karolina Szulgit, Katarzyna Tomczak, Renata Zamelska), nr 6 w Kole (n: Eliza Graczyk-Zając, Krystyna Grzelak, Izabela Michalak, Marta Rogowska), Niepublicznego „Kółko Graniaste” w Kole (n: Agnieszka Tkaczyk, Anna Świętoń); Szkół Podstawowych w: Bierzwiennej Długiej (n: Anna Andrzejczak), nr 1 w Kole (n: Krystyna Gradomska, Elżbieta Olejniczak), nr 3 w Kole (n: A. Cicha, Marianna Rosińska, Renata Wabnic-Osowska), Łuczywnie (n: Małgorzata Cugier); Gimnazjów: nr 1 w Kole (n: Marta Trzęsowska), Łuczywnie; Zespołów Szkół: nr 1 w Kole (n: Agnieszka Gazda, Beata Oborska, Aleksandra Pietrzak, Hanna Sujecka, Małgorzata Śniegocka, Wioletta Tęgos, Anna Trębacka), nr 2 w Kole.

Jury powołane przez Organizatora Konkursu (przewodnicząca – Ewelina Jasińska, historyk sztuki; członek – Anna Pietruszka, bibliotekarz), przyznało następujące nagrody:

w kategorii: dzieci w wieku przedszkolnym:

I miejsce: Lena Drewniak, lat 6, Przedszkole Miejskie nr 1 w Koninie

II miejsce: Antonina Galiszkiewicz, lat 6, Przedszkole Miejskie nr 5 w Kole

III miejsce: Antonina Michnicka, lat 6, Przedszkole Miejskie nr 1 w Koninie

wyróżnienie: Seweryn Malicki, lat 5, Przedszkole Miejskie nr 5 w Kole

w kategorii: uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych:

I miejsce: Nadia Chojecka, kl. 3 e, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole

II miejsce: Natalia Rosiak, kl. 2, Szkoła Podstawowa w Bierzwiennej Długiej

III miejsce: Emilka Majka, kl. 2 b, Zespół Szkół nr 1 w Kole

w kategorii: uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:

I miejsce: Krystian Sowa, kl. 4 b, Zespół Szkół n1 w Kole;  Szymon Szafrański, kl. 4 b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole

II miejsce: Bartosz Bartosik, kl. 5 c, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole

w kategorii: uczniowie gimnazjów:

I miejsce: Marika Raźna, Gimnazjum w Łuczywnie;  Kinga Zawadzka, kl. 2 b, Zespół Szkół nr 1 w Kole

II miejsce: Aleksandra Musiał, kl. 3 a, Gimnazjum nr 1 w Kole

III miejsce: Łucja Ocalewska, kl. 3 a, Gimnazjum nr 1 w Kole

Organizatorzy dziękują dzieciom i młodzieży za udział w konkursie, opiekunom za ukierunkowanie i pomoc młodym artystom.

 

 

Galeria zdjeć
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.