sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Wykład dr Krzysztofa Witkowskiego w Klubie Seniora

Wykład dr Krzysztofa Witkowskiego w Klubie Seniora

21-04-2017 10:21 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,322 | Komentarzy: 4


W dniu 20 kwietnia br. w Kolskim Klubie Seniora "Trzecia Zmiana" gościł z prelekcją dr Krzysztof Witkowski - lecz tu niespodzianka - temat nie dotyczył historii, a zagadnień praw pacjenta.
Wykład dr Krzysztofa Witkowskiego w Klubie Seniora
Foto:e-kolo
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Wykład miał miejsce w ramach działalności edukacyjnej prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu, albowiem Krzysztof Witkowski jest aplikantem radcowskim. Pod egidą poznańskiego samorządu radców prawnych prelegent, posiłkując się prezentacja multimedialną, przedstawiał zagadnienia związane z prawem pacjenta do szeroko rozumianej informacji. Na początek przedstawił podstawowe akty prawne regulujące te zagadnienia, by następnie przejść do szczegółów, posiłkując się również orzecznictwem sądowym.

Każdy z nas w określonym momencie życia był, jest lub będzie pacjentem, dlatego warto znać swoje prawa, tak aby być świadomym odbiorcą usług medycznych. Zawsze z wielką przyjemnością przyjmuję zaproszenia do wygłoszenia referatu, od Pani prezes Ireny Jabłońskiej
– powiedział dr Krzysztof Witkowski.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
Ela 21-04-2017 11:21
Panie Krzysztofie tak trzymać , był Pan za inteligentny aby pracować z niektórymi OSOBAMI .
| Zgłoś do usunięcia
Iga 21-04-2017 11:18
Witkowski został pozbawiony pracy w Muzeum bo byli inni chętni na jego stanowisko . Podobna sytuacja miała miejsce w domu kultura . Dobra zmiana !!!!!!!!!!!!1
| Zgłoś do usunięcia
Mieszkaniec Koła 21-04-2017 10:33
Nie rozumiem jak można nie wykorzystać takiego potencjału jakim dysponuje Pan dr Witkowski. Kolska władza nie potrafi doceniać swoich ?
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 21-04-2017 12:17
Kazdej wladzy bez wzgledu na szczebel tej wladzy ludzie madrzejsi od rzadzacych beda przeszkadzali. Zawsze wygodniejszy jest glupi potakiwacz, anizeli madry oponent czy dyskutant. Choc niezbyt to rozumiem, niestety, tak jednak jest!