Autor: Michał Chojnacki 15 Maj 2017 przeczytasz w minutę
© Michał Chojnacki
(2) | Czytano:
6,160 razy | przeczytasz w minutę

Ciepła i słoneczna pogoda sprzyjała rozegranemu meczu piłkarskiego w klasie okręgowej pomiędzy Olimpią Koło, która jest wiceliderem grupy a zajmująca ósme miejsce Spartą Sklejka Orzechowo. Kolscy kibice liczyli na łatwe zwycięstwo swojej drużyny, tymczasem spotkała ich surowa lekcja. Goście to zupełnie przyzwoita drużyna, która gra ofensywnie, a gdy potrzeba cofa się i gra z kontry. Nic więc dziw, że wynik meczu 1:1.

2
6,160 razy
Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nocna akcja gaśnicza w centrum Koła

Pierwszą bramkę zdobyli Goście w 40 minucie z 25m po rzucie wolnym a strzelcem bramki był Mateusz Nowak. Gdy do końca pierwszej połowy brakowało niespełna 3 minuty, Olimpia a dokładniej Mateusz Czajka strzelił wyrównującego gola. Druga połowa nie odbiegała od pierwszej, obie drużyny próbowały dołożyć trafień ale im się to nie udało. Pikanterii dodał fakt, iż rzutu karnego nie wykorzystał Mateusz Czajka.

„Zagraliśmy jeden ze słabszych meczów w tej rundzie. Mając swoje sytuacje nie potrafiliśmy tego wykorzystać . W ten sposób nie da się wygrać żadnego meczu” – powiedział po zakończonym spotkaniu trener Olimpii Koło Piotr Krzyżanowski

To spotkanie sędziowali: Sędzia główny Grzegorz Łakomicki, asystenci : Maciej Ziółkowski i  Damian Wdowiński.

Sparta Sklejka Orzechowo: Florkowski, Kubach, Miśkiewicz, Szewczyk, Domaszczyński, Kaczałka, Olejniczak, Giżewski, Witczak, Kogut, Nowak

Olimpia Koło: Szymański, Rutkowski, Małecki, Czajka Mikołaj , Cieślak, Rutkowski M., Kozajda, Gołdyn, Szczesiak, Powietrzyński P., Czajka Mateusz.