Autor: 31 Sierpień 2010 przeczytasz w minutę
©
(1) | Czytano:
4,258 razy | przeczytasz w minutę

W niedzielnym meczu III kolejki konińskiej klasy okręgowej seniorzy Warty-Eremity zmierzyli się w spotkaniu wyjazdowym z drużyną rezerw Górnika Konin. Zespół rywali w dotychczasowych spotkaniach zdobył zaledwie 1 punkt i z pewnością chciał na własnym boisku poprawić konto punktowe. Niestety, nie udało im się pokonać Warty – Eremity. Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 0:0.

1
4,258 razy
Dobrowianie prezentują ostatnio bardzo dobry futbol i zdobycie punktu na wyjeździe świadczy o wzrastającej formie tej drużyny. Połowę meczu rozegrał Marcin Antosik i pokazał, że arkana sztuki piłkarskiej nie są mu obce. – Jak ktoś potrafi w piłkę grać, to zbudzony o godzinie 24 w nocy potrafi to dobrze robić – skwitował grę Antosika kierownik drużyny Jan Ładowski.

Najdogodniejszą sytuację do zdobycia gola zmarnował dwukrotnie Paweł Dzierzgwa, kiedy to w 3. minucie chcąc przelobować bramkarza trafił prosto w niego. Natomiast w 65. minucie będąc sam na sam bramkarzem przegrał pojedynek. Poza tym jeszcze jedną okazję zmarnował Łukasz Antosik strzelając w słupek.

Po tej kolejce Warta zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów zdobytych w 3 meczach (2 mecze wygrane, 1 remis).