REKLAMA
sim
REKLAMA
turek
Wiadomości Miasto Koło 2 sierpnia radni zagłosują w sprawie odwołania A. Wapińskiej

2 sierpnia radni zagłosują w sprawie odwołania A. Wapińskiej

19-07-2017 09:52 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,386 | Komentarzy: 5
REKLAMA
Na 2 sierpnia br. Przewodniczący Rady Miejskiej Artur Szafrański zwołał nadzwyczajne posiedzenie Sesji Rady Miasta, którego jedynym punktem merytorycznym będzie wezwanie Wojewody Wielkopolskiego do wygaszenia mandatu radnej Wapińskiej.
2 sierpnia radni zagłosują w sprawie odwołania A. Wapińskiej
Foto:archiwum e-kolo
REKLAMA
sokołów praca

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

O godzinie 13:00 radni zagłosują nad projektem uchwały w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu Alicji Wapińskiej. Sesja będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem naszego portalu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
REKLAMA
paryz


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
gość 16 dni temu
Jak to jest dzień wcześniej burmistrz ,sekretarz,naczelnicy biorą udział w obchodach 73 rocznicy PW w Kole a na drugi dzień jest zwołana sesja rady miasta i nikt z tych osób nie zjawia się w sali obrad,mając obowiązek uczestniczenia w sesji. Wszyscy biorą za wykonywanie swoich statutowych obowiązków pieniądze i co takie ignorowanie obywateli???? Proszę mi to jakoś logicznie wytłumaczy czy można aż tak bezkarnie lekceważyć ludzi ?? Nic z tego nie rozumiem,sesja była zapowiedziana z wyprzedzeniem, dla chcącego nie ma nic trudnego. Biorę za coś pieniądze i mam obowiązek wobec elektoratu !
| Zgłoś do usunięcia
doo 16 dni temu
ale nie rozumiem o co masz pretensje. Sesja ta nie byla sesja robocza, na ktorej musza byc naczelnicy, burmistrz itd. Na transmisji bylo widac, ze byla pani prawnik urzedy do pomocy. To byla sesja zwolana na wniosek przewodniczaca tylko aby zrealizowac jeden jej punkt czyli zaglosowanie w sprawie odwolania mandatu p. Wapinskiej, Po co do tego burmistrz? naczelnicy wydziałow itd?
realnie 29 dni temu
No to sie jeden pan cieszy. oj jak bardzo. na ten stołek jak gadają ludzie na kolejowej dybal 2 lata.
| Zgłoś do usunięcia
Urealniony 28 dni temu
Realnie to powineneś się zacząć leczyć jeśli masz obsesje na punkcie jednego pana skoro tak anonimowo piszesz. I jak ci się nudzi to popytaj co ludzie sądzą na temat radnej? zapytaj się ludzi czy tolerują i akceptują nadużywanie prawa i czy jest to akceptowalne społecznie? Zapytaj także czy normalne jest to o czym pisał przegląd kolski - dziwne zbiegi okoliczności w przetargu na basenie?. Popytaj się ludzi co o tym sądzą i napisz,, bo ty jakoś o tym nie wspomniasz? Dziwne, że bardziej interesuje cię osoba prywatna, niż postępowanie i ocena osoby publicznej.
Mieszkaniec Koła 19-07-2017 12:40
Skoro Wojewoda jako organu nadzoru stwierdził naruszenie prawa przez radną, to głosowanie na wygaszeniem mandatu powinno być tylko formalnością. Nie wyobrażam sobie innego głosowania przez radnych. Umowę z miejską spółka podpisała pojedyńcza radna jako przedsiebiorca a nie cała Rada Miasta. Jeśli radna jest innego zdania to niech się sama broni.
| Zgłoś do usunięcia