Oddaj buty! - odcinek 3

28-01-2010 09:15 | 毒鏚這: | Wy鈍ietle artyku逝: 3,028 | Komentarzy: 1
By造 pi趾arz „Olimpii” Ko這 Stanis豉w Ka幟ierczak pseudonim Santa Maria wspomina:

Chcesz by na bie膨co? 奸ed nasz portal na facebooku
8 maja przypadaj moje imieniny, w zwi您ku, z czym poprosi貫m o nie wystawianie mnie w tym dniu do sk豉du dru篡ny. Nagle, rozleg這 si pukanie do drzwi i wo豉nie: – Szybko, ubieraj si, jedziemy na mecz. – Przecie mam wolne – oponowa貫m. – Micha Ernst jecha nie mo瞠, wi璚 ty jedziesz za niego.

C騜 by這 robi? Ubieraj帷 si w biegu, wskoczy貫m do samochodu i za dwie godziny byli鄉y w Poznaniu. Grali鄉y z „Energetykiem”. Okaza這 si, 瞠 nie mam swoich but闚, a Micha豉 s na mnie za du瞠. Zwr鏂ili鄉y si do gospodarzy z pro軸 o po篡czenie obuwia.

Wyj徠kowo gra貫m na lewym skrzydle. I oto w 15 minucie strzeli貫m pierwsz bramk, par minut p騧niej – drug, prowadzili鄉y 2:0. W czasie przerwy, do naszej szatni przyszli gospodarze i jeden z nich powiedzia: – Oddaj buty. – Oddam po meczu, przecie po篡czyli軼ie mi – powiedzia貫m. Wezwano milicj. Przyjechali i stwierdzili, 瞠 faktycznie but闚 nie ukrad貫m tylko po篡czy貫m. Po meczu oddaj帷 je, bardzo im podzi瘯owa貫m, ba, chcia貫m, je nawet odkupi, ale nie chcieli sprzeda.

Tak to po篡czone „tepy” okaza造 si szcz窷liwe. Dzi瘯i nim zdoby貫m dwie zwyci瘰kie bramki –a mecz wygra豉 „Olimpia” 2:0 –