sim

Wiadomo軼i MKS Olimpia Ko這 Olimpia Ko這 – Wilki Wilczyn 4:0 (0:0)

Olimpia Ko這 – Wilki Wilczyn 4:0 (0:0)

18 dni temu | 毒鏚這: Micha Chojnacki | Wy鈍ietle artyku逝: 2,996 | Komentarzy: 0

Na stadionie Miejskiego O鈔odka Sportu i Rekreacji w Kole, spotka造 si dwie czo這we dru篡ny klasy okr璕owej. Do Ko豉 zawita豉 ekipa z Wilczyna, kt鏎a dozna豉 pora磬i w stosunku 4:0 (0:0). Do przerwy lekk przewag mieli miejscowi, ale 瘸dnej z dru篡n nie uda這 si trafi do bramki. Po zmianie stron bezapelacyjn przewag mia豉 Olimpia o czym 鈍iadczy ilo嗆 strzelonych goli.
carnis

Chcesz by na bie膨co? 奸ed nasz portal na facebooku

Worek z bramkami rozwi您a w  67 minucie Mateusz Czajka, a 6 minut pó幡iej Mariusz Nieznalski z rzutu karnego podwy窺za na dwa do zera, w 81 minucie Mi這sz Powietrzy雟ki strzela kolejnego gola, gdy do ko鎍a meczu pozosta造 4 minuty za przewinienie w polu karnym s璠zia dyktuje kolejn jedenastk, któr Pawe Powietrzy雟ki (brat Mi這sza) zamienia na 4 bramk. Za chwil s璠zia ko鎍zy mecz, a zwyci瞛cy ta鎍z z rado軼i. Po meczu trener dru篡ny go軼i Rados豉w  Konieczka powiedzia: „Mimo pora磬i jestem zadowolony z mojej dru篡ny. Walczyli鄉y ambitnie, zadecydowa造 b喚dy w defensywie. Do przerwy gra by豉 wyrównana, lecz po przerwie g這s mia豉 ju Olimpia.”

Sk豉d Olimpii: Bartosz Kordylewski, Piotr Rutkowski, Mateusz Czajka, Kacper Cie郵ak, Ariel Szczesiak, Pawe Powietrzy雟ki, (C)Mariusz Nieznalski, Jakub Brudnicki, Dawid Wi郾iewski, Adrian , Micha Rutkowski.

Sk豉d Wilków: Jakub Matczak, Dawid Strugarek ,Mariusz Zimnowoda, Jacek Brezyna, Patryk Marja雟ki, Krzysztof Brezyna, Piotr Kwiatkowski, Micha Zaj帷zkowski, (C)ㄆkasz Przebieracz, Mateusz Nawrocki, Bartosz Domaniecki.

S璠ziowali: Tomasz Zieli雟ki –  jako gówny, Tomasz Wójtowicz – asystent 1, Rafa Dziamski asystent 2.