Autor: Michał Chojnacki 02 Październik 2017 przeczytasz w minutę
© e-kolo
(0) | Czytano:
5,706 razy | przeczytasz w minutę

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole, spotkały się dwie czołowe drużyny klasy okręgowej. Do Koła zawitała ekipa z Wilczyna, która doznała porażki w stosunku 4:0 (0:0). Do przerwy lekką przewagę mieli miejscowi, ale żadnej z drużyn nie udało się trafić do bramki. Po zmianie stron bezapelacyjną przewagę miała Olimpia o czym świadczy ilość strzelonych goli.

R E K L A M A
0
Czytano:
5,706 razy
Udostępnij

Worek z bramkami rozwiązał w  67 minucie Mateusz Czajka, a 6 minut później Mariusz Nieznalski z rzutu karnego podwyższa na dwa do zera, w 81 minucie Miłosz Powietrzyński strzela kolejnego gola, gdy do końca meczu pozostały 4 minuty za przewinienie w polu karnym sędzia dyktuje kolejną jedenastkę, którą Paweł Powietrzyński (brat Miłosza) zamienia na 4 bramkę. Za chwilę sędzia kończy mecz, a zwycięzcy tańczą z radości. Po meczu trener drużyny gości Radosław  Konieczka powiedział: „Mimo porażki jestem zadowolony z mojej drużyny. Walczyliśmy ambitnie, zadecydowały błędy w defensywie. Do przerwy gra była wyrównana, lecz po przerwie głos miała już Olimpia.”

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Piotr Rutkowski, Mateusz Czajka, Kacper Cieślak, Ariel Szczesiak, Paweł Powietrzyński, (C)Mariusz Nieznalski, Jakub Brudnicki, Dawid Wiśniewski, Adrian , Michał Rutkowski.

Skład Wilków: Jakub Matczak, Dawid Strugarek ,Mariusz Zimnowoda, Jacek Brezyna, Patryk Marjański, Krzysztof Brezyna, Piotr Kwiatkowski, Michał Zajączkowski, (C)Łukasz Przebieracz, Mateusz Nawrocki, Bartosz Domaniecki.

Sędziowali: Tomasz Zieliński –  jako główny, Tomasz Wójtowicz – asystent 1, Rafał Dziamski asystent 2.