sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Ogłoszono konkurs na dyrektora SP5

Ogłoszono konkurs na dyrektora SP5

16 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 8,468 | Komentarzy: 8


2 listopada br. Urząd Miejski w Kole ogłosił nabór do konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole. Oferty można składać do 16 listopada.
Ogłoszono konkurs na dyrektora SP5
Foto:Archiwum e-kolo.pl
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

 Przypomnijmy, że 18 września odwołano ze stanowiska dyrektora Tomasza Ponieckiego, a jego miejsce w roli pełniącego obowiązki powołano Marka Kujawę. Kto zostanie nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole? Musimy poczekać do 16 listopada, wtedy też zakończy się termin składania ofert. 

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana zarządzeniem Burmistrza Miasta Koła. O terminie i miej scu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie nie później niż 7 dni przed terminem posiedzenia. 

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (8)
Tata Julii 15 dni temu
Żadnych partyjnych komisarzy! Demokratyczne wybory i żadnych partii! Trzeba w końcu wybrać kogoś z Koła!
| Zgłoś do usunięcia
Prawo 16 dni temu
Czas najwyższy na. zarząd. komisaryczny. Dość tego. kabaretu. Pani z Doddebic. robi co chce Pana. Nuszkiewicza przywraca. na poprzednie. stanowisko mimo. ze. nie ma. wakatu. a w przypadku. Pana Ponieckiego. sprawa w. roku. i ogłasza się. konkurs. Za. malo. zatrudnionych. prawników.
| Zgłoś do usunięcia
gość 11 dni temu
Czy chodzi o męża Pani Radnej.To może przywróćmy wszystkich zwolnionych na poprzednie stanowiska i będzie ok.
Tyrion Lanister 15 dni temu
Jaki znowu zarząd komisaryczny, myślisz że to wszystko załatwi, nam potrzeba wyborów, normalnych, powszechnych, demokratycznych i to jak najszybciej!
Danana 16 dni temu
Skandal, jak mozna pozwolic na takie bezprawie. Nie jestesmy Koreą. jak mozna tak manipulować ludźmi. To moze wybierzmy nowego burmistrza. Niewazne, że czeka na rozwiązanie swoich problemow, dyrektor tez czeka. Szok szok szok
| Zgłoś do usunięcia
Judex 16 dni temu
Wyrzucić to prostactwo i spadochroniarzy z tego URZĘDU
| Zgłoś do usunięcia
Rodzic 16 dni temu
Rodzice ,liczą,że pomimo tej nagonki na b.dyrektora Pan Poniecki tez wystartuje w tym konkursie. Komisji konkursowej bedziemy bacznie sie przyglądać . Powodzenia Panie Tomaszu.
| Zgłoś do usunięcia
Gość 16 dni temu
Nie może tak być!!!!!!! W trakcie roku szkolnego kolejne zawirowania i ustawianie konkursów... To woła o pomstę do nieba. Jeszcze sprawa Pana Ponieckiego nie wyjaśniona a już się dzieli stanowiska.