sim
Artbud
Wiadomości Szkoły i Przedszkola Czytanie na śniadanie w kolskim Ekonomiku

Czytanie na śniadanie w kolskim Ekonomiku

9 dni temu | Źródło: Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole | Wyświetleń artykułu: 672 | Komentarzy: 3


W środę 08.11.2017 r., podczas długiej przerwy, uczniowie kolskiego Ekonomika mieli okazję zajrzeć do świata stworzonego przez Dana Browna, jednego z najbardziej kontrowersyjnych pisarzy powieści sensacyjnej.
 Czytanie na śniadanie w kolskim Ekonomiku
Foto:
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Stało się to za sprawą uczniów z klasy I LOB: Natalii Kawki, Dominika Urbaniaka i Natalii Górczak, którzy czytali fragmenty książki, pt. "Kod Leonarda da Vinci". Bestseller o charakterze thrillera przeniósł zebranych do zaskakujących i tajemniczych zdarzeń, uczniowie mogli wysłuchać zagadkowych i chwilami budzących grozę fragmentów opowieści o śmierci kustosza Luwru.

Oprawę techniczną „Czytania na śniadanie” zapewnił Patryk Kawka z kl. III TG.

Stażystka Anna Witaszek
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
szoker 9 dni temu
Macie prawdopodobnie największą czytalność w mieście Koło a serwujecie mieszkańcom takie że się tak wyrażę: duperele? bo ktoś przeczytał w szkole na długiej przerwie fragment książki? jak nie model przechodzący przez Koło, to teraz to. Może by tak o tym, że mieszkańcy Zawadzkiego nie mogą pić wody z kranu bo jest niezdatna do picia bez przegotowania?
| Zgłoś do usunięcia
ehh 9 dni temu
a czy ktos kogos zmusza do czytaniua informacji ze szkoł? no chyba nie ma obowiazku? od ciebie zalezy w jaki tytul klikniesz. Popatrz ile jest wyswietlen takich informacji jak to nazywasz "kronikalnych" czyli wynika to z tego, ze jest na to zapotrzebowanie
sko 9 dni temu
Ten portal zamienia się w kronikę szkolną, tylko dać go do oprawy w twarde okładki, zrobić złoty napis i zamknąć zgodnie ze starą zasadą - kończ Waść wstydu oszczędź