sim
Artbud
Wiadomości Sport Dobre biegi gimnazjalistów

Dobre biegi gimnazjalistów

25-09-2010 15:12 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,427 | Komentarzy: 0


22 września 2010 roku w Przedczu odbyły się powiatowe zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których uczestniczyli m.in. uczniowie Gimnazjum nr 3 w Kole im. Jana Pawła II.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Sztafeta dziewcząt przez większość biegu plasowała się na pozycji medalowej, jednak do mety dobiegły na czwartym miejscu. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Klaudia Domańska, Natalia Kowalska, Weronika Kozłowska, Beata Jankowska, Patrycja Kacprzak, Kamila Kurz, Klaudia Cudaków, Katarzyna Misiak, Maja Strugarek i Klaudia Baranowska.

Rywalizacja chłopców była bardzo wyrównana i o zwycięstwo do samego końca walczyły cztery sztafety. Na ostatniej zmianie drużyna z Gimnazjum nr 3 wbiegła razem ze sztafetą z Grzegorzewa, a za nimi Przedecz i Kłodawa. Po zaciętej walce najlepsza okazała się drużyna z Grzegorzewa, w składzie której biegł główny zwycięzca biegów przełajowych. Drużyna Gimnazjum nr 3 ukończyła bieg na drugim miejscu, a w zawodach udział wzięli: Kuba Jaroński, Tomasz Jóźwiak, Mateusz Pawłowski, Adrian Wojewoda, Sebastian Gwóźdź, Kamil Musialiński, Filip Staszewski, Brajan Kacprzak, Damian Koral i Filip Szymański.

– Cieszę się, że moi uczniowie zajęli II i IV miejsce. Szczególnie cieszy fakt, że tak wysokie pozycje są powtarzane w corocznej rywalizacji – powiedział dyrektor Lech Brzeziński.

mc
Źródło: Gimnazjum nr 3 w Kole
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!