REKLAMA
sim
REKLAMA
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Koło-Włocławek... fatalne warunki na drogach

Koło-Włocławek... fatalne warunki na drogach

29-01-2010 08:40 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,491 | Komentarzy: 3
REKLAMA
Od wczorajszego wieczora dzięki Państwa uprzejmości dostajemy informacje o fatalnym stanie drogi wojewódzkiej nr 270 z Koła do Włocławka. Mieszkańcy skarżą się na zasypaną i śliską nawierzchnię, co w znacznym stopniu utrudnia dojazdy do pracy.
Koło-Włocławek... fatalne warunki na drogach
Foto:
REKLAMA
sokołów praca

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
„… zaraz za przejazdem kolejowym ok. 200m sama szklanka, delikatnie naciskamy hamulec i samochód tańczy...” – pisze jeden z czytelników.

„…do stacji BP da się jeszcze jakoś dojechać, zaraz za nią aż praktycznie do PRDM Koło to nie droga... Jeździ się po niej jak po polu duża ilość zmarzniętego i zbitego śniegu. praktycznie 20 - 30 km/h, bo tak trzęsie, nie da się szybciej jechać, chyba, że ktoś ma terenówkę 4x4” - dodaje kolejny kierowca.

„Wczoraj na wieczór było tak samo, a w nocy nie padało, dziś rano jest bez zmian, ani nie posypane, ani nie odśnieżone, a z pól ciągle nawiewa…”

W związku z napływającymi informacjami apelujemy do wszystkich użytkowników samochodów o szczególną ostrożność na tym odcinku i mamy nadzieję, że wkrótce droga powróci do normalnego stanu.

fot. R.Sz.
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
REKLAMA
paryz


WASZE KOMENTARZE (3)
~Kris 03-02-2010 10:06
A ja konkretnie w temacie odśnieżania parkingów na terenach spółfdzielni mieszkaniowej. Jest zima to i jest śnieg - nic w tym dziwnego. Pytanie jednak, kiedy spółdzielnia zacznie wywiązywać się ze swoich obowiązków, które nakłada na nią ustawa. Przypominam, że obowiązkiem zarządcy terenu jest uprzątnięcie śniegu, błota lodu i innych nieczystości z terenu. Do tego terenu zaliczamy: chodniki, drogi wewnętrzne i PARKINGI (w myśl ustawy obowiązek ten nie dotyczy płatnych miejsc parkingowych). Zatem spółdzielnia ma obowiązek usunąć z ulic i miejsc parkingowych lód i śnieg. Dalej ustawa określa, że uprzątnięty i składowany śnieg zobowiązana jest WYWIEŹĆ GMINA.
| Zgłoś do usunięcia
~Zbychu 29-01-2010 19:15
Zrozumcie drogowców. Maja ograniczoną ilość sprzętu i nie są w stanie wszystkich dróg odśnieżyć.
| Zgłoś do usunięcia
~Edłardo 29-01-2010 10:55
Zgadzam się wczoraj koło godziny 16 jechałem do Brdowa. Szkoda gadać, gdzie te piaskarki. Łapciuchy i darmozjady. Za nasze pieniądze się pasą, a na drogi wojewódzkie już niema kto wyjechać, to się odbije w wyborach już niedługo.
| Zgłoś do usunięcia
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.