sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Na sygnale Tankował i nie płacił

Tankował i nie płacił

29-09-2010 07:57 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,566 | Komentarzy: 1


W poniedziałkową noc policjanci z Koła zatrzymali złodzieja paliwa samochodowego. Mężczyzna razem z kolegą na jednej ze stacji paliw, dwukrotnie zatankował benzynę i uciekł nie płacąc rachunków.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Pierwszy raz pojawili się na stacji paliw przy ul. Sienkiewicza około 19.00, zatankowali kilkanaście litrów do renault megane i uciekli. Po około 1,5 godzinie pojawili się ponownie. Tym razem, pomimo że przyjechali renault 19 zostali rozpoznany przez obsługę. Złodzieje wyczuli chyba, że coś jest nie tak i zanim ich zatrzymano odrzucili wąż, wsiedli do auta i uciekali.

Interweniujący pracownik obsługi podczas próby ich zatrzymania zbił w samochodzie boczną szybę. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce dokładnie obejrzeli monitoring. Okazało się, że w obu przypadkach tankowane samochody miały tę samą rejestrację. Ustalono, że tablice zostały kilka godzin wcześniej skradzione na jednym z parkingów. Wszystkim patrolom przekazano dane samochodów oraz rysopisy sprawców. Po niespełna godzinie mundurowi, kilka ulic dalej na osiedlu jednorodzinnych domów namierzyli porzucone renault z wybitą szybą. Resztą zajęli się już kryminalni, którzy urządzili tam zasadzkę. Dość szybko wpadł w nią 32 - letni mieszkaniec Koła, który myślał, że wszystko ucichło i wrócił po auto.

Policyjne sprawdzenia pokazały jeszcze, że nie posiada uprawnień do kierowania i nie jest też właścicielem pojazdu. Jego osobą interesują się również jednostki z sąsiednich powiatów. Podczas przesłuchania przyznał się do tych kradzieży, a także do podobnego tankowania sprzed dwóch tygodni. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, w tym czasie kryminalni ustali dane drugiego ze sprawców, jego zatrzymanie to tylko kwestia czasu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~ken 29-09-2010 09:12
odrazu powini go spałować i zamknąć w specjalnym obozie 3razy dziennie wpierdziel i raz dzienie dac jesc i jeszcze nich robi na chore dzieci
| Zgłoś do usunięcia