Autor: 06 Październik 2010 przeczytasz w ok. 2 min.
©
(1) | Czytano:
6,265 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

W inauguracyjnym meczu III ligi piłki ręcznej w ramach Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Ręcznej w Toruniu, nasz zespół z powiatu kolskiego UKS Salus Przedecz uległ na wyjeździe Borowiakowi Czersk 39-32.

1
6,265 razy
Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nocna akcja gaśnicza w centrum Koła
Było to pierwsze spotkanie naszych Szczypiornistów w rozgrywkach na takim szczeblu. Pierwsze minuty meczu nie wskazywały końcowego rezultatu. Zespół z Przedcza grał bardzo skutecznie w ataku oraz twardo w obronie. Ewidentnie zespół z Czerska nie przewidział takiego przebiegu wydarzeń i nie mógł znaleźć sposobu na naszych szczypiornistów. Dopiero połowie pierwszej części meczu, zespołowi z Czerska udało się doprowadzić do remisu. Zespół z Czerska kontynuował dobrą grę i wykorzystał ten moment na odskoczenie na kilka bramek.

Druga połowa rozpoczęła się od kilku akcji zawodników Salusa, które kończyły się niepowodzeniem. Zespół z Czerska prowadził po kilku minutach drugiej połowy różnicą 7-8 bramek. Wtedy to nastąpił zryw naszych Szczypiornistów. Zmniejszyli przewagę do 3 bramek. Niestety doświadczony zespół z Czerska nie zamierzał oddać pola rywalom i znów odskoczył na kilka bramek. W 20 minucie 2 połowy, kolejnym zrywem zespół z Przedcza zmniejszył różnicę do 4 bramek. Brakło jednak zimnej krwi, oraz wyrachowania w niektórych akcjach. Mecz zakończył się wynikiem 39-32 dla Borowiaka Czersk.