sim
geberit produkcja
Wiadomości Miasto Koło Miasto Koło - zimą !!! MATERIAŁ FILMOWY

Miasto Koło - zimą !!! MATERIAŁ FILMOWY

31-01-2010 14:01 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,189 | Komentarzy: 0


Mróz trochę zelżał, temperatura wzrosła – to idealne warunki dla osób lubiących zimowe spacery. Redakcja portalu postanowiła wyjść z kamerą na ulice Koła. Jak wygląda nasze miasto zima? Jakie panują warunki? Czy warto wybrać się na zimowy spacer? Mamy nadzieję, że odpowiedź znajdą Państwo poniżej. Zapraszamy do lektury i obejrzenia krótkiego materiału filmowego.
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Naszą wędrówkę ulicami miasta rozpoczęliśmy od ulicy Kolejowej. Warunki panujące na drogach nie są złe. Gorzej jest już przy drodze. Wszędzie pełno zalegającego i ubitego śniegu – szczególnie na miejscach parkingowych – co utrudnia użytkownikom samochodów swobodne poruszanie się. Jest to jednak sytuacja typowa dla większości miast, gdyż nie da się zebrać śniegu w miejscach gdzie stoją samochody. Na ulicach sporadycznie można zobaczyć pługopiaskarki.

Następnie naszą wędrówkę kontynuujemy poruszając się ulicą Toruńską, by w końcu znaleźć się na ulicy Sportowej. Wchodzimy na teren Parku 600 – lecia. Tutaj krajobraz wyraźnie się zmienia. Wszędzie pełno białego puchu, piękne nadwarciańskie krajobrazy, rzeka pokryta miejscami lodem. Piękna przyroda, cisza i spokój. Miejsce to sprawia, że mieszkańcy mogą zapomnieć na chwilę o swoich codziennych sprawach i aktywnie spędzić nie tylko niedzielne popołudnie. Na szczególną uwagę zasługuje widok kolskiej przystani. Pływające łabędzie oraz inne ptactwo sprawia, że całość świetnie wpisuje się w nadwarciański krajobraz.

Z naszej krótkiej wędrówki wyciągnęliśmy jeden najważniejszy wniosek. Pomimo ujemnych temperatur i ciągłych narzekań na stan naszych dróg, warto zostawić choć na chwile samochód i wybrać się na spacer.
Ciekawych miejsc w Kole jest dużo więcej i my – mieszkańcy Koła – sami możemy sprawić, że będą one znane nam nie tylko z nazwy.

Serdecznie zachęcamy Państwa do spacerów.
POLECAMY OGLĄDANIE FILMU W PEŁNYM EKRANIE
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!