sim

Wiadomości Sport Relacja z II kolejki KALPS

Relacja z II kolejki KALPS

26-10-2010 13:05 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,093 | Komentarzy: 1

W dniu wczorajszym w hali MOSiR w Kole odbyła się II kolejka Kolskiej Ligi Piłki Siatkowej. W większości spotkań obyło się bez niespodzianek. Meczem kolejki został niewątpliwie ogłoszony mecz Powiercie - LO KOŁO (1:2). Jedną z największych niespodzianek było spotkanie drużyn Certo- Camp i Andre. Pierwszy set zakończył się miażdżąca przewagą Andre 25:13. Drugi set był największą niespodzianką tej kolejki. Drużyna Certo-Camp po konsekwentnej i pewnej grze wygrała set do 22. W time-breaku zawodnicy Andre przebudzili się, powrócili do swojej gry i wygrali set 15:8 pozbawiając tym samym przeciwników nadziei na wyższe miejsce w tabeli generalnej . W swoim meczu równie dobrze zaprezentowała się drużyna Chodowa, która wygrała pewnie z Team Stare Miasto 2:0.