sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło Kolejny kamień węgielny wmurowany

Kolejny kamień węgielny wmurowany

28-10-2010 09:36 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,144 | Komentarzy: 3


W dniu wczorajszym tj. 27 października br. w naszym mieście odbyła się kolejna uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Tym razem jednak chodzi o inwestycję, jaką realizuje na terenie miasta Koła powiat kolski.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Uroczystość ta odbyła się przy Zespole Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych im. Stanisława i Władysława Grabskich w Kole gdzie właśnie powstaje hala sportowa. Po oficjalnym otwarciu i wystąpieniu starosty kolskiego, pani dyrektor szkoły oraz zaproszonych gości dokonano uroczystego aktu wmurowania kamienia węgielnego w murach powstającego obiektu.

Przypomnijmy, że wartość inwestycji sięga prawie 3 mln zł, a wykonawcą jest Zakład Budowlany BUD-BET Hieronim Moczydłowski Szadów Pański.

Cały budynek wolnostojący będzie wykonany w technologii tradycyjnej. W przyszłości planowane jest połączenie sali gimnastycznej z istniejącym budynkiem szkolnym łącznikiem naziemnym na poziomie I piętra.

Główną częścią obiektu będzie sala gimnastyczna o wymiarach osiowych 28,06 m na 18,54 m oraz wysokości od posadzki do spodu dźwigarów dachowych 7,20 m. powierzchnia użytkowa budynku to 1142,83 m2. Ponadto wokół sali wykonane będą place, chodniki, parkingi, ogrodzenie.
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
~ROY 28-10-2010 12:28
.... sory jestem nieuwążny cofam p ksiądz jest pierwszy rząd środkowa pozycja jeszczera raz sory
| Zgłoś do usunięcia
~ROY 28-10-2010 12:27
.... do "mizaja" trafna ocena zjawiska ... patrząc na to zdjecie brakuje mi pksiędz proboszcza i i kielni
| Zgłoś do usunięcia
~mizaj 28-10-2010 11:52
Że też ci nasi polscy samorządowcy (bo nie tylko kolscy), nie widzą jacy są żenujący z tymi swoimi kamieniami węgielnymi, przecinaniem wstęg i innymi pseudo uroczystościami.
| Zgłoś do usunięcia