REKLAMA
sim
REKLAMA
bricomarche
Wiadomości Sport Porażka piłkarzy ręcznych

Porażka piłkarzy ręcznych

30-10-2010 12:40 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,570 | Komentarzy: 0
REKLAMA
W 3 meczu spotkań w ramach III ligi Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Ręcznej, zespół UKS SALUS Przedecz, uległ zespołowi OLIMP Jeżewo 36-31. Zespół z Przedcza, przybył do Jeżewa z blisko godzinnym wyprzedzeniem. 3 godzinna podróż, kosztowała dużo wysiłku zespół z Przedcza. Po rozgrzewce, pierwsza niespodzianka. Zmianie uległa para sędziowska, która miała prowadzić to spotkanie. Nie wpłynęło to jednak na zawodników UKS Salus Przedecz, którzy bardzo chcieli wygrać to spotkanie.
Porażka piłkarzy ręcznych
Foto:
REKLAMA
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Pierwsze minuty meczu były bardzo nerwowe. Żadna ze stron nie potrafiła zdobyć bramki. Zespół z Przedcza, grał na przysłowiowe "Pół gwizdka". Nie wykonywał założeń taktycznych, zaplanowanych przed meczem. Zawodnicy SALUS-a nie potrafili zatrzymać rozgrywającego zespołu Jeżewa, który rozprowadzał wszystkie akcje zespołu z Jeżewa. Frustracja na boisku, niemoc w obronie, oraz nieskuteczność w ataku, doprowadziła do kilku wykluczeń zawodników z Przedcza. Przed ostatnim gwizdkiem pierwszej połowy, zespół z Przedcza przegrywał 8 bramkami, co najgorsze grał w osłabieniu.

Druga połowa, to szaleńcza pogoń zawodników UKS Salus Przedecz. Grając w osłabieniu, zespołowi z Przedcza udało się odrobić 4 bramkową stratę, nie tracąc żadnej bramki. Zawodnikom z Przedcza ewidentnie lepiej grało się w osłabieniu, niż gdy mieli komplet zawodników. Skuteczną grą w obronie, zespołowi z Przedcza udało się zmniejszyć stratę do 2 bramek. Wtedy to, w szeregi zawodników z Przedcza wdarły się nerwy. Kulminacją tego, był podwójne wykluczenie jednego z zawodników z Przedcza. Zespół z Jeżewa cały czas grał swoją piłkę. Mecz zakończył się wynikiem 36-31 dla Olimp Jeżewo.

Skład zespołu UKS SALUS Przedecz:
Adamczewski Adam
Michalski Damian
Konopiński Marcin
Banasiak Paweł
Bieniek Kamil
Marciniak Krystian
Hoang Van Dawid
Dopierała Mateusz
Szymczak Michał
Nowakowski Adam
Nowakowski Jarek
Zasada Wiktor
Frontczak Mateusz

Inf.: Adam Adamczewski
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!