sim
bricomarche
Wiadomości Na sygnale Z-ca Komendanta Wojewódzkiego w Kole

Z-ca Komendanta Wojewódzkiego w Kole

09-11-2010 07:43 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,415 | Komentarzy: 0


Zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł.insp. Romuald Miling wizytował kolska jednostkę. Spotkał się z policjantami w służbie, funkcjonariuszami służby kryminalnej oraz kierownictwem komendy. Był też czas na zaprezentowanie budynku po remoncie.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Dzisiaj zastępca szefa wielkopolskich policjantów mł.insp. Romuald Miling odwiedził Komendę Powiatową Policji w Kole. Wizyta była jedną z wielu jakie przeprowadza na terenie garnizonu. Jako nadzorujący służbę kryminalną w województwie mł.insp. Romuald Miling spotkał się z policjantami i kierownictwem kolskiej jednostki. Rozmawiano zarówno o sprawach związanych z codziennym funkcjonowaniem komendy, warunkach służby jak również o osiąganych przez jednostkę wynikach pracy.

Wizyta była doskonała okazją do przedstawienia aktualnej sytuacji lokalowej, zaprezentowania komendantowi zakresu i efektów wykonanych w jednostce remontów. Spacer po obiektach to również okazja do rozmów z policjantami w służbie, dialogów nie tylko o pracy ale o samopoczuciu, zdrowiu i rodzinie.

W ocenie kierownictwa wielkopolskiej Policji kolska komenda należy do bardzo dobrych jednostek. Wysoki poziom służby i pracy przekłada się na osiąganie bardzo dobrych efektów w zakresie ścigania wykrywania i zapobiegania przestępczości. Cytując słowa mł.insp. Romualda Milinga - „Koło zawsze stało dobrą służbą i dobrymi ludźmi".

W podsumowaniu spotkania z funkcjonariuszami zastępca szefa wielkopolskiej Policji podziękował im za trud i zaangażowanie ale prosił również o skierowanie podziękowań dla rodzin i bliskich, którzy często muszą być wyrozumiali i wspierać ich w codziennej i niełatwej służbie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!