Wygrana piłkarzy SALUS-a

Autor: 15 Listopad 2010 przeczytasz w minutę
©
4,018 razy | przeczytasz w minutę

W V rondzie spotkań III ligi piłki ręcznej, w ramach Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Ręcznej w Toruniu, zespół UKS SALUS Przedecz wygrał z zespołem Promień Kowalewo Pomorskie 36 - 19. Było to 2 zwycięstwo zawodników z Przedcza w tych rozgrywkach.
Mecz odbył się na Hali Sportowej w Kowalewie Pomorskim. Był to mecz dwóch beniaminków tych rozgrywek. Mecz od pierwszych minut, ułożył się pod dyktando zawodników z Przedcza. Trener UKS SALUS Przedecz, Pan Edward Dereszewski, oddelegował do gry wszystkich swoich zawodników. Przez pierwszą część spotkania, tylko bramkarz zespołu z Kowalewa, stawiał zacięty opór, i to dzięki jego interwencjom zespół z Kowalewa nie przegrał większą ilością bramek. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 20-8.