IV kolejka KALPSu

Autor: 16 Listopad 2010 przeczytasz w minutę
©
3,464 razy | przeczytasz w minutę

Wczoraj na hali MOSiR w Kole rozegrane zostały mecze IV kolejki Kolskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

0
3,464 razy
Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nocna akcja gaśnicza w centrum Koła
Pierwsze spotkania rozpoczęły się punktualnie o godzinie 18.30. Jeden z nich zakończył się ogromną niespodzianką. Spotkanie drużyn Certo-Camp i Chodowa. Certo grając w piątkę bez wahania rozłożyło na łopatki. Pierwszy set to seria punktów kolskiej drużyny. Drugi set- bezlitosna porażka Chodowa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 (25:14 - 25:9 )

Kolejnym meczem było spotkanie pomiędzy Powierciem a Mąkolnem. Po wielkich problemach, dopiero w time-breaku Powiercie zakończyło mecz na swoją korzyść.

Po drugiej stronie boiska w tym czasie rozgrywał się mecz LO- KOŁO z Teamem Stare Miasto. Drużyna Kolskiego Ogólniaka zakończyła szybko mecz wynikiem 2:0 ( 25:21 - 25:17)

Meczem kolejki został ogłoszony mecz Andre - Orzeł Grzegorzew. Każdy stawiał na drużynę Andre, jednak wszyscy widzą, że to już nie ta sama drużyna, która przez kilka sezonów zabierała do siebie puchar ligi. Grzegorzew pewnie wygrał mecz wynikiem 2:0 (25:17 - 25:19)