REKLAMA
sim
REKLAMA
kol-net
Wiadomości Sport V kolejka KALPSu

V kolejka KALPSu

23-11-2010 11:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,421 | Komentarzy: 0
REKLAMA
To już piąta kolejka Kolskiej Ligi Piłki Siatkowej. Powoli zaczyna się formować czołówka rozgrywek. Na prowadzeniu od dwóch tygodni drużyna LO Koło, drugie miejsce należy do Powiercia.
V kolejka KALPSu
Foto:
REKLAMA
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Wczorajsze mecze nie obyły się bez niespodzianek. Certo-camp urwał seta drużynie Grzegorzewa i już pachniało porażką Grzegorzewa, lecz proste błędy Certo i brak wiary we własne możliwości doprowadziły do wyniki 2:1 na korzyść Grzegorzewa.

LO Koło wbrew powszechnej krytyki, jakoby uderzyła im "woda sodowa" do głowy pokazali, że w pełni zasługują na pierwsze miejsce w lidze. Bez większych problemów pokonali drużynę Andre.

Na publiczności było mocno słychać głosy, że Chodów z kolejki na kolejkę słabnie. Nie wiemy co może być przyczyną co raz to gorszych wyników. Wczorajszy mecz z Kościelcem, Chodów przegrał 2:1


Chociaż zajmują ostatnie miejsce w tabeli - nie poddają się!, mam na myśli zespół Team Stare Miasto. Wczorajszy mecz rozegrali pełni zapału i wiary, że pokonają młodą drużynę z Łubianki. Niestety skończyło się na nadziei. Łubianka wygrała co prawda 2:1, lecz pokazała wyższy poziom w wielu aspektach gry.

Ostatni mecz na boisku od strony parku to istne derby. Mąkolno vs. Sompolno. Dwie drużyny, które walczą ze sobą w lidze od lat. W tym roku górą było Mąkolno, które wygrało z przeciwnikiem 2:0.wszystkie wyniki i aktualna tabela na www.kalps.pl

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!