sim
Wiadomości Powiat Kolski UKS Kiełbaska w Turku

UKS Kiełbaska w Turku

25-11-2010 08:11 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,507 | Komentarzy: 0
W Turku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Dzieci Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Szachowego. Grano systemem szwajcarskim na dystansie dziewięciu rund. Na starcie stanęło 59 dzieci. Z Kościelca wzięło udział 8 zawodników
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
. W kategorii gimnazjalistów najlepszą dziewczyną została Weronika Ostrowska, a wśród chłopców drugie miejsce wywalczył Łukasz Olkowski i siódme Łukasz Krych. Wśród szkół podstawowych drugie miejsce zajęła Weronika Gilarek, piąte Klaudia Krych i jedenaste Oliwia Łaszkiewicz. W kategorii chłopców Wojtek Ziętek – 15, Mateusz Kubsik- 29.
- Miłą niespodziankę sprawili mi najmłodsi zawodnicy, Oliwka i Mateusz, którzy pierwszy raz wystąpili w tak silnie obsadzonym turnieju i znakomicie sobie radzili- powiedział Dariusz Ostrowski.