Słonecznie 9

Wygrana Olimpii Koło z Ostrovią Ostrów Wielkopolski

5,040 razy | przeczytasz w minutę

W sobotę 8 sierpnia IV-ligowa MKS Olimpia Koło prowadzona przez trenera Tomasza Mikusika podejmowała w ramach 2 kolejki drużynę Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Kolanie wygrali 1:0 i sensacyjnie po dwóch kolejkach są liderem IV ligi wielkopolskiej.

0
5,040 razy

W sobotnie popołudnie 8 sierpnia MKS Olimpia Koło rozegrała drugi mecz w nowym sezonie IV ligi wielkopolskiej. Przeciwnikiem kolan była Ostrovia Ostrów Wielkopolski, było to spotkanie lidera z wiceliderem. Już w 8 minucie plac gry z powodu kontuzji opuścił Jakub Dębowski, którego zmienił Adam Kozajda. W 13 minucie po składnej akcji kolan piłkę do bramki gości skierowal Patryk Olczyk.

W I połowie to kolanie byli stroną diminującą. Sprzyjało temu gra w przewadze, gdzie w 26 minucie czerwoną kartkę otrzymał zawodnik Ostrovii.

W II połowie o dziwo do ataków ruszyła drużyna przyjezdnych. Podopieczni trenera Tomasza Mikusika cofnęła się do obrony, pomimo że grali w przewadze. Ostrovia wyglądała zdecydowanie lepiej, jednak nie potrafiła udokumentować to bramką. Po 90 minutach spotkanie zakończyło się rezultatem 1:0.

Po 2 kolejce MKS Olimpia Koło utrzymuje pozycje lidera IV ligi wielkopolskiej PROEKO.

MKS OLIMPIA Koło - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski 1:0
1:0 - Patryk Olczyk (’13)