Słonecznie 22

Trzecia wygrana z rzędu Olimpii Koło

5,666 razy | przeczytasz w minutę

Trzeci mecz z rzędu wygrywa MKS Olimpia Koło. W 9 kolejce IV ligi PROEKO wielkopolskiej pokonała na wyjeździe Wilki Wilczyn 2:1.

0
5,666 razy

W sobotę 19 września MKS Olimpia Koło w ramach 9 kolejki IV ligi PROEKO wielkopolskiej rozegrała spotkanie na wyjeździe z Wilkami Wilczyn.

Spotkanie to zakończyło się rezultatem 2:1 dla kolan. Do przerwy widniał bezbramkowy remis. Wszystkie bramki padły w II połowie. Mecz był bardzo wyrównany, jednak skuteczniejszą ekipą po 75 minutach była Olimpia, gdzie jedną z bramek strzelił Jakub Dębowski (na zdjęciu). Wilki co prawca zdobyli bramkę kontaktową, jednak tego dnia było to za mało.

WILKI Wilczyn - MKS OLIMPIA Koło 1:2 (0:0)
0:1 - bramka samobójcz