sim
geberit produkcja
Wiadomości Miasto Koło Próbny egzamin zawodowy w ZST

Próbny egzamin zawodowy w ZST

10-12-2010 10:17 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,785 | Komentarzy: 0


W środę, 8 grudnia, w Szkolnym Centrum Informacji odbył się próbny teoretyczny egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe, który był sprawdzianem wiedzy przyszłych techników informatyków.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Do próby przystąpiły dwie klasy: 4a oraz 4b Technikum Informatycznego. Arkusz egzaminacyjny składał się z 50 pytań z dziedziny informatyki oraz 20 pytań z zakresu przedsiębiorczości. Test trwał 120 minut, a uczniowie rozwiązywali różne wersje arkusza. Próbnym egzaminem kierował pan Zbigniew Pawłowski, a nad przebiegiem jego trwania czuwali także nauczyciele przedmiotów informatycznych: pan Marcin Żyliński i pan Szymon Rybiński.

Uczniowie mogli sprawdzić swoją dotychczas zdobytą wiedzę, jak również zorientować się jakie jeszcze braki muszą nadrobić. Egzamin w czerwcu takiej możliwości już nie da. W czwartek i piątek natomiast uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas części praktycznej próbnego egzaminu. Ten będzie polegał na opracowaniu projektu realizacji prac oraz poradzenia sobie z rzeczywistą usterką systemu komputerowego.


Źródło: www.zst-kolo.pl
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!