Autor: 14 Grudzień 2010 przeczytasz w minutę
©
(0) | Czytano:
3,455 razy | przeczytasz w minutę

Poniedziałkowy, śnieżny wieczór na hali MOSiR zakończył się kolejną porażką drużyny Liceum Ogólnokształcącego w Kole, przez co w klasyfikacji generalnej zajmują obecnie trzecie miejsce.

Nocna akcja gaśnicza w centrum Koła
Pierwsze mecze po dwóch stronach obiektu dostarczyły kibicom wielu emocji. Pierwszy z nich zakończył się zwycięstwem drużyny Kościelca nad Sompolnem 2:1 (19:25 - 25:15 - 17:25). Po drugiej stronie trwał chyba najdłuższy set w historii tegorocznych rozgrywek. Certo-camp vs. Mąkolno. Pierwsza partia zakończyła się dopiero wynikiem 32:30 dla Certo. Każdy punkt dla oby dwóch stron to ciężki wysiłek. Drugi set, poszedł o wiele szybciej. Certo pewnie zwyciężyło drugą partię i cały mecz.

Powiercie bez niespodzianki wygrało z drużyną Team Stare Miasto 0:2 (18:25 - 17:25)

Liceum przyzwyczaiło już swoich kibiców do nierównej formy. Raz gładkie zwycięstwo a kolejny mecz jest już wielkim problemem. Licealiści pokazali to wczoraj. W pierwszym secie nie byli w stanie grać na poziomie przeciwnika. Druga partia natomiast zakończyła się ciężką walką i delikatnym zwycięstwem LO. Dogrywka miała wyłonić zwycięzce i tak się stało. Grzegorzew dokończył swojego dzieła i wygrał spotkanie wynikiem 2:1 (18:25 - 17:25- 15:10)