sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło Osobowość 2010 roku w Kole

Osobowość 2010 roku w Kole

23-12-2010 13:03 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 11,027 | Komentarzy: 0


Portal internetowy e-kolo.pl ogłasza Plebiscyt na „Osobowość 2010 roku w Kole”. Od dnia dzisiejszego do 10 stycznia na łamach naszego portalu będzie można głosować na swojego kandydata.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Po wnikliwej analizie redakcja zdecydowała, że w 2010 roku nominowani zostaną:
Mieczysław Drożdżewski – Burmistrz Miasta Koła, cieszący się w naszym mieście dużym zaufaniem o czym świadczyć może druga kadencja jako włodarza miasta. Nominacja przyznana przede wszystkim za podjęcie konkretnych działań i rozpoczęcie budowy basenu w Kole.

Wieńczysław Oblizajek – Starosta Kolski od początku istnienia powiatu kolskiego. Po raz czwarty wybrany na to stanowisko. Wspiera i inspiruje wiele zmian na terenie naszego powiatu. Wprowadził w życie wiele inwestycji związanych z infrastrukturą w naszym powiecie.

Marta Zakrocka - Dyrektor MOSiR w Kole, inspiruje i wspiera wiele inicjatyw sportowych w naszym mieście m.in. ligę piłki siatkowej, piłki nożnej czy koszykówki. Pod jej zarządami /MOSiR-u/ działa, również stadion miejski w Kole.Tomasz Brett - organizator wielu wspaniałych imprez sportowych m.in. dla dzieci i młodzieży. Prowadzi grupę MLUKS Triathlon Koło, organizuje liczne biegi i zawody na terenie powiatu kolskiego. Sam aktywnie udziela się sportowo.


Karolina Graczyk - kolska bokserka, uczestniczka wielu imprez międzynarodowych - Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w boksie. Praktycznie z każdej imprezy przywozi medale. Świetna sportsmenka i promotorka naszego regionu poprzez sukcesy sportowe. 3. miejsce na Mistrzostwach Świata 2010, 3. miejsce na Mistrzostwach Unii Europejskiej 2010 oraz Mistrzyni Polski 2010 seniorek.


Malinowa Mamba - pierwsza i jedyna w naszym plebiscycie ekipa. Nominacja za organizację Dnia Szpiku w Kole, promocję zdrowego stylu życia oraz zasady fair play w sporcie. Młodzi i pozytywnie zakręceni ludzie.


Leonard Jaroszewski - Komendant Hufca ZHP w Kole, Honorowy Obywatel Miasta Koła, wzór dla młodzieży i harcerzy. Sprawny organizator życia kulturalnego w naszym mieście. Zawsze służy pomocą drugiemu człowiekowi. Razem z ZHP włącza się w szereg akcji sportowo – kulturalnych w naszym mieście.

Tomasz Gibaszek - pomysłodawca i organizator Koło Bluesa Festiwal. Nominacja za świetny pomysł i konsekwencję w realizacji tej największej imprezy muzycznej w Kole.


ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO GŁOSOWANIA. PIERWSZA TRÓJKA ZWYCIĘZCÓW OTRZYMA OD NASZEJ REDAKCJI SPECJALNE GRATULACJE ORAZ PAMIĄTKOWE STATUETKI I DYPLOMY.

Ankieta do głosowania znajduje się w dolnej części strony głównej naszego portalu.
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!