kol-net
Wiadomości Sport Reprezentowali powiat

Reprezentowali powiat

29-12-2010 14:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,557 | Komentarzy: 0

W Szachowych Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych, które odbyły się w Poznaniu, Wiktor Kwiatkowski zdobył brązowy medal, a Łukasz Olkowski był 10 (53 uczestników). Wśród dziewcząt Weronika Ostrowska zajęła 9 miejsce (44 zawodniczki). W kategorii szkół podstawowych Bartek Fret wywalczył 17 lokatę, a Kuba Zarywny 27 (61 uczestników). Weronika Gilarek znalazła się na 35 miejscu (52 zawodniczki).
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
W turnieju udział wzięło po dwóch najlepszych zawodników i dwie najlepsze zawodniczki z każdego powiatu. Powiat kolski reprezentowali tylko zawodnicy z Kościelca. Cieszę się z postawy moich zawodników. Liczyłem jednak na wysoką lokatę Weroniki Gilarek, utytułowanej naszej zawodniczki, ale jak widać była bez formy – powiedział trener Dariusz Ostrowski.