REKLAMA
sim
REKLAMA
kol-net
Wiadomości Na sygnale Szukali syna - pobili jego ojca

Szukali syna - pobili jego ojca

08-02-2010 07:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,249 | Komentarzy: 0
REKLAMA
06 lutego wieczorem policjanci z Kłodawy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w miejscowości Kocewia Duża gm. Chodów wtargnęli na teren prywatnej posesji z zamiarem pobicia mieszkającego tam 21 latka, gdy się okazało, że nie ma go w domu napastnicy z jednego z pomieszczeń gospodarczych wyprowadzili ojca poszukiwanego i szarpiąc się z nim oraz trzymając za ręce jeden z nich uderzył go głową w twarz, rozcinając łuk brwiowy. Zatrzymani mają 25 i 27 lat, są mieszkańcami gm. Chodów, obaj byli pod działaniem alkoholu i trafili do Izby Wytrzeźwień w Koninie. Ponadto służby dyżurne kolskiej jednostki odnotowały:
Szukali syna - pobili jego ojca
Foto:
REKLAMA
sokołów praca

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
06 lutego między godzinami 17.50 a 21.15 w Grzegorzewie przy ul. Zielonej poprzez drzwi od kotłowni włamano się do jednorodzinnego domu. Złodziej z saszetki znajdującej się w jednym z pomieszczeń ukradł 800 zł.

Na powiatowych drogach ruch odbywał się bez poważnych zdarzeń, od piątkowego popołudnia policjanci zabezpieczali miejsca 11 kolizji drogowych. Warunki do podróżowania nie należą do najlepszych dlatego jak zwykle apelujemy do Państwa o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności

Źródło: www.kolo.policja.gov.pl
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
REKLAMA
paryz


WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.