Sił wystarczyło tylko na jedną połowę

Autor: Redakcja e-kolo.pl 04 Kwiecień 2023 przeczytasz w minutę
© Orzeł Grzegorzew
8,215 razy | przeczytasz w minutę

W sobotnie popołudnie Orzeł udał się na mecz wyjazdowy do lidera rozgrywek SMS Ślesin. Jak zagrali tym razem?

0
8,215 razy

Pierwsza połowa to głównie ataki gospodarzy bocznymi sektorami, z których było ogromne zagrożenie, a Orzeł odgrywał się kontratakami. Pierwsza bramka pada na samym początku, jednak Orły szybko odpowiadają - Małachowski wywalczył piłkę i zamienił to na bramkę, 1-1.

Niestety szybka gra Ślesina i ponowne prowadzenie gospodarzy 2:1. Wysokie tempo spotkania i kolejna odpowiedz grzegorzewian, tym razem Pamin wyłuskal piłkę zagrał do Macieja Stańczyka i mamy 2:2.

To był niestety koniec strzelania w wykonaniu zawodników z Grzegorzewa i do głosu doszli gospodarze, schodząc na przerwę z wynikiem 3:2.

Druga połowa to już pełna dominacja lidera klasy okręgowej, który podkręcił jeszcze bardziej tempo gry i wykluczył naszych ofensywnych zawodników, czego konsekwencją były kolejne 3 bramki. Orzeł w 2 połowie cierpiał, piłkarsko zawodnicy Ślesina byli lepsi, a rajdy skrzydłami siały postrach całe spotkanie, jednak zaangażowaniem i wolą walki nie odstawali. SMS obecnie przewyższył o klasę rozgrywkową Orła - gratulacje.

Orzeł Grzegorzew kieruje podziękowania dla licznego grona kibiców, którzy zjawili się w Ślesinie.

Teraz czeka nas maraton trzech spotkań domowych, pierwszy już w Wielką Sobotę z Tulisią Tuliszków.