REKLAMA
sim
REKLAMA
turek
Wiadomości Na sygnale Zalane piwnice

Zalane piwnice

26-02-2010 08:41 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,142 | Komentarzy: 0
REKLAMA
W dniu 20 lutego w miejscowości Babiak ul. Wiosny Ludów doszło do zalania piwnicy w budynku mieszkalnym. Zastęp Sard po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczył teren prowadzenia działań. Następnie ratownicy przy użyciu pompy szlamowej wypompowali wodę z piwnicy budynku mieszkalnego. Zdarzenie bez strat. Przyczyną zdarzenia było pęknięcie rury doprowadzającej wodę do budynku została zalana piwnica.
Zalane piwnice
Foto:
REKLAMA
sokołów praca

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
W dniu 21.02.2010 w Kłodawie na ul. Akademii Krakowskiej doszło również do zalania piwnicy. Zastęp GBA z OSP Kłodawy po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczył teren prowadzonych działań, oraz zamknął zawór główny. Następnie ratownicy przy wykorzystaniu pompy szlamowej wpompowali wodę znajdującą się w piwnicy budynku mieszkalnego. Zdarzenie bez strat.
Przyczyną zdarzenia było pęknięcie wodomierza.

Ponadto w dniu 25.02.2010 w miejscowości Brdów Gm. Babiak doszło do kolizji drogowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępu GBA z OSP Brdów ratownicy zabezpieczyli teren. Następnie ratownicy odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach. Po przybyciu na miejsce zastępu SlRt z JRG Koło posypano sorbentem płyny eksploatacyjne, które wyciekły z pojazdów. Po usunięciu przez pomoc drogową uszkodzonego Mercedesa zebrano sorbent wraz substancjami ropopochodnymi, jezdnię spryskano emulgatorem i zmyto prądem wody z "szybkiego natarcia". Peugeot pozostał na chodniku. W zdarzeniu uczestniczyły trzy osoby. Dwie osoby zostały zabrane przez zespół Pogotowia Ratunkowego na obserwację do szpitala w Kole
Prawdopodobna przyczyną było niezachowanie zasad bezpieczeństwa ruchu środków transportu.

Źróło: Komenda Powiatowa PSP w Kole.
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
REKLAMA
paryz


WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.