sim

Wiadomości Na sygnale Sfałszowali dokumenty od samochodu

Sfałszowali dokumenty od samochodu

04-03-2010 07:47 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,484 | Komentarzy: 0


3 marca około godziny 20.10 w Grzegorzewie na ulicy Warszawskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego opla, podczas sprawdzania dokumentów kierowcy i pojazdu okazało się, że właściciel przerobił w dowodzie rejestracyjnym datę ważności badania technicznego. Dokument zabezpieczono a lekkomyślny dziewiętnastolatek odpowie przed sądem za podrobienie dokumentu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Podobne przestępstwo ujawnili mundurowi z Kłodawy, którzy wczoraj około 17.30 na jednej z ulic miasta kontrolowali kobietę kierującą vw passatem. Ponieważ pani jechała jeszcze nie przerejestrowanym samochodem przedstawiła jako dowód własności auta umowę kupna sprzedaży, jak się potem okazało dokument ten był podrobiony. Pani jakiś czas temu kupiła tzw. „anglika" ponieważ miała problemy z jego rejestracją aby mogła użytkować auto sama podrabiała umowy kupna sprzedaży zmieniając w nich daty. Teraz jej sprawa trafi do sądu.

Ponadto minionej doby służby dyżurne policji odnotowały:

W nocy z 2 na 3 marca na niestrzeżonym parkingu przy autostradzie A-2 - MOP Łęka, podczas snu kierowców złodziej ukradł z dwóch zaparkowanych tam ciągników siodłowych DAF pokrywy na skrzynki akumulatorowe, straty oszacowano na blisko 1,8 tys. zł.


Na drogach naszego powiatu było spokojnie, policjanci zabezpieczali jedynie miejsca 3 kolizji drogowych.Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!