sim
Wiadomości Korfball SMS MOSiR Koło nie sprostał warszawiakom

SMS MOSiR Koło nie sprostał warszawiakom

18-03-2010 10:12 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,011 | Komentarzy: 0
13 i 14 marca w Konstancinie–Jeziornej rozegrano kolejne spotkanie I ligowe seniorów w korfballu pomiędzy Mega Sports Warszawa, a SMS MOSiR Koło. Obydwa spotkania zakończyły się zwycięstwem warszawiaków, pierwsze 19:8, drugie 21:13. W obydwu pojedynkach gospodarze zdecydowanie przeważali, ale nic w tym dziwnego, przecież są oni aktualnie Mistrzami Polski seniorów.
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
W drugim przegranym pojedynku 21:13 kolanie do przerwy nawiązali wyrównaną walkę prowadząc nawet 8:6, by na przerwę zejść z wynikiem remisowym 8:8. O wyniku spotkania zadecydowała bardzo dużo ilość rzutów karnych przeciwko kolanom (11).

– Głównym celem spotkań było sprawdzenie wszystkich 14 zawodników którzy wyjadą 1 kwietnia na Puchar Świata Juniorów do Holandii. Dlatego też w każdym spotkaniu dokonałem po 4 zmiany – powiedział Waldemar Pietrzak trener.