sim

Wiadomości Miasto Koło Atak śmieciowych potworów

Atak śmieciowych potworów

18-03-2010 20:33 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,844 | Komentarzy: 1


Przedszkole Miejskie nr 6 w Kole włączyło się w lutym tego roku w realizację programu ekologicznego zainicjowanego przez firmę Tymbark. Nauczycielka Elżbieta Tomczyk koordynująca realizację programu w placówce, zorganizowała wewnątrzprzedszkolny konkurs na "Najstraszniejszego potwora śmieciowego". W konkursie wzięło udział 84 dzieci, które z pomocą rodziców stworzyły potwory.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Ilość, zaangażowanie oraz pomysłowość rodziców bardzo miło nas zaskoczyła. Po przeprowadzonym głosowaniu przy współudziale rodziców nagrodzono następujące osoby:

I miejsce
Oliwia Gibaszek i Maciej Sobczak
II miejsce
Andżelika Okupna, Maciej Nawrocki, Adam Makowski, Filip Głowacki i Anna Nowak,
III miejsce
pozostałe dzieci biorące udział w konkursie

Wszystkich dzieci składamy wielkie gratulacje za pomysłowe wykonanie przerażających śmieciowych potworów.
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
GordaanpypeQV 24-04-2015 19:50
Zbliżają się 2015. Kraj potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim trzeba wyjść z domu i zagłosować. 50% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam ktoś nie uwikłany w zadne układy. Wklejajcie to na swoim FB, w komentarzach, gdzie tylko się da. Wykorzystajmy siłę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 - Wszystko tylko nie POPIS !
| Zgłoś do usunięcia