sim

Wiadomości MKS Olimpia Koło Minimalna porażka Olimpii

Minimalna porażka Olimpii

28-03-2010 12:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,541 | Komentarzy: 0

Podczas nieprzyjemnej pogody w sobotnie przedpołudnie Olimpia Koło doznała na własnym boisku porażki z „Sokołem” Kleczew 0:1. Już do przerwy goście mając przewagę mogli prowadzić 3:0, ale swoimi wspaniałymi robinsonadami popisał się kolski bramkarz Robert Suliński i tylko jemu olimpijczycy mogą zawdzięczać, że nie stracili więcej goli. Przy silnym strzale wolnym z 20 metrów bitym przez Kamila Krzyżanowskiego, Suliński był bezradny. Po stracie gola Olimpia ruszyła do ataku, lecz strzały kolan stawały się łupem bramkarza gości Adama Delwo.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Po przerwie gra się wyrównała, goście jak i gospodarze nie stworzyli groźnej sytuacji podbramkowej. Przyjezdni bowiem myśleli bardziej o zabezpieczeniu własnej bramki, co im się udało. Ataki kolskiej drużyny dochodziły do pola karnego i tam były rozbijane przez dobrze zorganizowaną obronę gości z bramkarzem na czele.

Skład Olimpii: Robert Suliński - Łukasz Sikorski, Sebastian Woźniak, Tomasz Mikusik, Piotr Krzyżanowski - Jarosław Kawka (12.Piotr Marańda), Michał Rutkowski (81.Michał Szymański), Sylwester Śliga, Tomasz Kowalski (75.Hubert Powietrzyński), Łukasz Szafoni (68.Piotr Andrzejczak) - Mariusz Szymański.

mc

Na szerszą relację /także fotograficzną/ z meczu zapraszamy na nieoficjalną stronę Olimpii Koło www.olimpiakolo.4.pl