REKLAMA
sim
REKLAMA
bricomarche
Wiadomości MKS Olimpia Koło Minimalna porażka Olimpii

Minimalna porażka Olimpii

28-03-2010 12:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,534 | Komentarzy: 0
REKLAMA
Podczas nieprzyjemnej pogody w sobotnie przedpołudnie Olimpia Koło doznała na własnym boisku porażki z „Sokołem” Kleczew 0:1. Już do przerwy goście mając przewagę mogli prowadzić 3:0, ale swoimi wspaniałymi robinsonadami popisał się kolski bramkarz Robert Suliński i tylko jemu olimpijczycy mogą zawdzięczać, że nie stracili więcej goli. Przy silnym strzale wolnym z 20 metrów bitym przez Kamila Krzyżanowskiego, Suliński był bezradny. Po stracie gola Olimpia ruszyła do ataku, lecz strzały kolan stawały się łupem bramkarza gości Adama Delwo.
Minimalna porażka Olimpii
Foto:
REKLAMA
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Po przerwie gra się wyrównała, goście jak i gospodarze nie stworzyli groźnej sytuacji podbramkowej. Przyjezdni bowiem myśleli bardziej o zabezpieczeniu własnej bramki, co im się udało. Ataki kolskiej drużyny dochodziły do pola karnego i tam były rozbijane przez dobrze zorganizowaną obronę gości z bramkarzem na czele.

Skład Olimpii: Robert Suliński - Łukasz Sikorski, Sebastian Woźniak, Tomasz Mikusik, Piotr Krzyżanowski - Jarosław Kawka (12.Piotr Marańda), Michał Rutkowski (81.Michał Szymański), Sylwester Śliga, Tomasz Kowalski (75.Hubert Powietrzyński), Łukasz Szafoni (68.Piotr Andrzejczak) - Mariusz Szymański.

mc

Na szerszą relację /także fotograficzną/ z meczu zapraszamy na nieoficjalną stronę Olimpii Koło www.olimpiakolo.4.pl
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!