sim

Wygrana Olimpii

05-04-2010 17:38 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,261 | Komentarzy: 0


W spotkaniu 20. kolejki IV ligi, rozgrywanej w przeddzień Wielkanocy, na boisku w Pleszewie, spotkały się ze sobą miejscowa Stal i Olimpia Koło. Gospodarze byli zdecydowanymi faworytami pojedynku, bowiem zajmują pierwsze miejsce w tabeli ze sporą przewagą nad kolejnymi zespołami. Jednak, jak wszyscy wiemy, nasz zespół jest nieobliczalny. Potrafi przegrać z "czerwoną latarnią" i pokonać murowanego kandydata do trzech punktów. W 43. minucie Michał Rutkowski, strzałem w długi róg bramki umieścił piłkę w siatce.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Olimpii. Pokonanie lidera na jego boisku przybliża nasz zespół do osiągnięcia "planu minimum", czyli utrzymania bez konieczności gry w barażach. Z tak dobrą grą, jak dziś, Olimpia może z powodzeniem walczyć o zajęcie miejsce w co najmniej czołowej piątce.

Skład Olimpii: Robert Suliński -Tomasz Kowalski, Sebastian Woźniak, Tomasz Mikusik, Łukasz Sikorski - Łukasz Szafoni (65.Piotr Krzyżanowski), Michał Rutkowski, Sylwester Śliga, Piotr Marańda (90.Piotr Andrzejczak) - Hubert Powietrzyński (55.Jarosław Kawka), Mariusz Szymański (88.Patrick Brzeski).

Czerwona kartka: 60`Tomasz Mikusik (Olimpia)

Źródło: www.olimpiakolo.4.pl
fot. ze strony www.stalpleszew.pl
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!