materace
Wiadomości Powiat Kolski Zdobili Mistrzostwo

Zdobili Mistrzostwo

11-03-2013 08:53 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,435 | Komentarzy: 0

W Poznaniu, w Zespole Szkół Łączności, odbyły się drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych.
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
W turnieju mogły startować dwie najlepsze drużyny z każdego powiatu. Powiat kolski reprezentowała drużyna z Gimnazjum w Kościelcu w składzie: Szymon Langiewicz, Łukasz Olkowski, Łukasz Krych i Klaudia Krych, która zdobyła 20 miejsce na 52 startujących drużyn. Zwycięzcami zostali zawodnicy z 2 Publicznego Gimnazjum Ostrowa Wielkopolskiego, 2. Gimn. Szczytniki Duchowne, 3. Gimn. Tow. Salezjańskiego w Koninie. Zawodnik z Kościelca, Łukasz Olkowski, wygrał wszystkie partie i został najlepszym zawodnikiem turnieju na drugiej szachownicy.