sim
kol-net
Wiadomości Sport Wyniki Memoriału Agaty M-O [FOTO]

Wyniki Memoriału Agaty M-O [FOTO]

09-04-2013 07:41 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,945 | Komentarzy: 1


Przedstawiamy Wam wyniki Memoriały im. Agaty Mróz Olszewskiej jaki odbył się w dniach 6-7 kwietnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Przypominamy miłośnikom siatkówki, że w ten weekend odbędzie się Memoriał im. Henryka Szurgota.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
SZKOŁY PODSTAWOWE
Wyniki grupy A

1.. POWIERCIE - RYCHWAŁ 6:20 14:20 0:2
2. BABIAK - KONIN 20:17 15:20 1:1
3. GŁĘBOKIE - RYCHWAŁ 15:20 11:20 0:2
4. POWIERCIE - KONIN 19:20 15:20 0:2
5. BABIAK - GŁĘBOKIE 16:20 17:20 0:2
6. RYCHWAŁ - BABIAK 20:15 18:20 1:1
7. POWIERCIE - GŁĘBOKIE 9:20 9:20 0:2
8. RYCHWAŁ - KONIN 20:7 20:15 2:0
9. POWIERCIE - BABIAK 18:20 13:20 0:2
10. KONIN - GŁĘBOKIE 13:20 13:20 0:2

Grupa A
1. LZS „Zjednoczeni” Rychwał 7 + 55
2. SP Głębokie 6 + 55
3. SP Babiak 4 - 3
4. Ósemka Konin 3 - 24
5. SP Powiercie 0 - 57

Wyniki grupy B

1. SIATKARZ - SOMPOLNO 20:13 20:19 2:0
2. SP NR 1 KOŁO - CHEŁMNO 20:16 20:16 2:0
3. CHEŁMNO - SOMPOLNO 17:20 20:19 1:1
4. SIATKARZ - SP NR 1 KOŁO 20:13 20:12 2:0
5. SOMPOLNO - SP NR 1 KOŁO 20:12 20:11 2:0
6. SIATKARZ - CHEŁMNO 20:15 20:17 2:0

Grupa B
1. K.S. „Siatkarz” Koło 6 + 31
2. UKS „Maratończyk” Sompolno 3 + 11
3. SP nr.1 Koło 2 - 14
4. SP Chełmno 1 - 18

MECZE FINAŁOWE

Mecz o 7 miejsce

ÓSEMKA KONIN - SP CHEŁMNO 0:2 (4:25;16:25)

Mecz o 5 miejsce
BABIAK - SP 1 KOŁO 0:2 (10:25;14:25)

Mecz o 3 miejsce
GŁĘBOKIE - SOMPOLNO 0:2 ( 7:25; 13:25)

Mecz o 1 miejsce
RYCHWAŁ - KS SIATKARZ 0:2 (16:25;10:25)





NAJLEPSZA ZAWODNICZKA MEMORIAŁU – LAURA GRABOWSKA

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Grupa A
1. Gim. Nr.2 Koło - K.S. „Siatkarz” Koło 16:25 20:25 0:2
2. Gim. Sławsk - FC Diablo 25:14 25:17 2:0
3. Gim. Powiercie - K.S. „Siatkarz” Koło 6:25 17:25 0:2
4. Gim. Nr.2 Koło - FC Diablo 25:20 25:17 2:0
5. Gim. Sławsk - Gim. Powiercie 25:22 25:17 2:0
6. K.S. „Siatkarz” Koło - Gim. Sławsk 25:12 22:25 1:1
7. Gim. Nr.2 Koło - Gim. Powiercie 25:12 25:14 2:0
8. K.S. „Siatkarz” Koło - FC Diablo 25:13 25:14 2:0
9.Gim. Nr.2 Koło - Gim. Sławsk 25:24 14:25 1:1
10. FC Diablo - Gim. Powiercie 25:20 25:22 2:0

Tabela grupy A
1. K.S. „Siatkarz” Koło 7 +74
2. Gimnazjum Sławsk 6 +30
3. Gim. Nr.2 Koło 5 +13
4. FC Diablo Łubianka 2 -47
5. Gimnazjum Powiercie 0 -70

Grupa B
Mecze grupowe
1. UKS „Victoria” Koło - Babiak 25:5 25:2 2:0
2. ZS Nr.1 Koło - Sompolno 8:25 13:25 0:2
3. Szarlotki Brdów - Babiak 24:25 18:25 0:2
4. UKS „Victoria” Koło - Sompolno 25:18 24:25 1:1
5. ZS Nr.1 Koło - Szarlotki Brdów 25:22 15:25 1:1
6. Babiak - ZS Nr.1 Koło 21:25 24:25 0:2
7. UKS „Victoria” Koło - Szarlotki Brdów 25:3 25:6 2:0
8. Babiak - Sompolno 15:25 8:25 0:2
9. UKS „Victoria” Koło - ZS Nr.1 Koło 25:4 25:11 2:0
10. Sompolno - Szarlotki Brdów 25:5 25:8 2:0

Tabela grupy B
1. UKS „Victoria” Koło 7 +126
2. Sompolno 7 +87
3. ZS Nr. 1 Koło 3 -66
4. Babiak 2 -67
5. Szarlotka Brdów 1 -79

Mecze finałowe

Mecz o 9 miejsce
Gimnazjum Powiercie – Szarlotki Brdów 2:0 ( 27:25 – 25:14 )

Mecz o 7 miejsce
FC Diablo Łubianka – Babiak 2:0 ( 25:15 – 25:8 )

Mecz o 5 miejsce
Gim. Nr.2 Koło – Zespół Szkół Nr.1 Koło 2:0 ( 25:11 – 25:6 )

Mecz o 3 miejsce
Gimnazjum Sławsk – UKS „Maratończyk” Sompolno 0:2 ( 20:25 -8:25)

Mecz o 1 miejsce
K.S. „Siatkarz” Koło – UKS „Victoria” Koło 0:2 ( 13:25 – 15:25 )

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA- ADRIANNA KUKULSKA

foto: J. Szałaśny
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~kk 09-04-2013 20:19
Gdzie sa zdjeciaz z memoriała z GIMBAZY
| Zgłoś do usunięcia