sim

Wiadomości Miasto Koło Statystyki nie kłamią- dziękujemy

Statystyki nie kłamią- dziękujemy

09-04-2013 11:49 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,616 | Komentarzy: 1


Po każdym etapie pracy nad portalem e-kolo.pl przychodzi czas na refleksję i podsumowania. Pierwszy Kolski Portal Informacyjno-Ogłoszeniowy działa na lokalnym rynku medialnym już trzy i pół roku, co w tym czasie udało nam się osiągnąć?
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Tak na prawdę portal tworzą czytelnicy, którzy każdego dnia właśnie tutaj szukają najnowszych wiadomości, przeglądają: ogłoszenia drobne, oferty pracy, katalog firm. Poprzez portal społecznościowy facebook, utworzyła się również swojego rodzaju społeczność portalowa, która aktywnie bierze udział w życiu portalowego fanpage'a. Liczba ponad 1800 fanów, to dowód, że warto zaglądać w nasze progi.

W ostatnim czasie przy zwiększonym ruchu użytkowników na witrynie portalu zaobserwowaliśmy wady naszego serwera, które po kilku dniach zostały wyeliminowane. Za wszystkie zaistniałe problemy- przepraszamy. Nowe serwery przydadzą się również po wprowadzeniu nowej wersji portalu, która już niebawem ujrzy światło dzienne.

W oparciu o najbardziej wiarygodnego dostawcę statystyk stron internetowych Google Analytic mamy powody do dumy: 2 388 290 unikalnych odsłon od dnia 1 stycznia 2013 roku, co daje średnią liczbę unikalnych użytkowników na poziomie ponad 19 000 dziennie, dzięki temu staliśmy się najszerzej trafiającym i najpopularniejszym źródłem informacji lokalnych, ale i najlepszym miejscem na reklamę wśród lokalnych mediów.

W/w statystyki dają nam również podgląd na pochodzenie czytelników: 94% czytelników pochodzi z Polski, 2% z Niemiec, 3% Wielka Brytania, 2% Dania, 1% inne (Czechy, Belgia, Stany Zjednoczone, Irlandia, Szkocja, Rosja). Jeśli chodzi o szczegółowe informacje dotyczące użytkowników zamieszkujących teren naszego kraju, największa liczba odwiedzin przypada oczywiście dla powiatu kolskiego, jednak wiele wywołań obserwujemy z: Poznania, Łodzi, Wrocławia, Krakowa, Gdyni, Warszawy.

To dla nas ogromna przyjemność pracować w projekcie, który przyciąga tak duże zainteresowanie mieszkańców naszego regionu. Jedyne co możemy obiecać, to maksymalne zaangażowanie naszego zespołu w tworzenie coraz to lepszych wiadomości oraz nowych usług oferowanych przez e-kolo.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Tomasz 09-04-2013 22:00
A gdzie te hucznie zapowiadane zmiany? Serwer ledwo dyszy, wielokrotnie trzeba czekać na zadziałanie strony.
| Zgłoś do usunięcia