sim

Wiadomości Sport Derby piłkarskie u młodzików

Derby piłkarskie u młodzików

28-05-2013 07:06 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,150 | Komentarzy: 0


Wczoraj swoje spotkanie rozegrały zespoły młodzika młodszego. Mecz ten można nazwać ,,derbami'' ponieważ Olimpia Koło I zmierzyła się z Olimpią Koło II. Zespół prowadzony przez Piotra Krzyżanowskiego zwyciężył w tym spotkaniu 4:1. Takie mecze tworzą bardzo cieszą i tworzą świetne widowisko bo widać, że chłopcy z obu drużyn się bardzo szanują i lubią co pokazało wspólne kółeczko po meczu i radość, że mogli razem zagrać.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
"Jestem bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników. Chłopcy dziś pokazali jakąś cześć tego co wykonują na treningu. Cieszy mnie fakt, że graliśmy bardzo konsekwentnie praktycznie cały mecz utrzymując się przy piłce - kontrolując przebieg spotkania, może to brzmi zbyt poważnie, ale tak właśnie było. Uważam, że na pochwały zasłużył cały mój zespół oprócz ładnej gry i dużej ilości składnych akcji wszyscy zostawili dużo serca na boisku. Jeżeli miałbym kogoś wyróżnić, kto w dzisiejszym meczu zaprezentował się bardzo dobrze i mam nadzieje, że tak już zostanie to był to Ossowski Olaf i Szafrański Jan. Myślę, że warto pochwalić również zespół trenera Rostkowskiego, ponieważ chłopcy zrobili ogromne postępy i widać w nich dużą chęć do pracy i nauki. Mam nadzieje, że nadal wszyscy będą się tak rozwijać i wyrosną z nich zawodnicy, którzy będą mogli grac na jak najwyższym poziomie. Na koniec bardzo dziękuje rodzicom i kibicom obu grup za przybycie i wspieranie swoich pociech gdyż to jest naprawdę bardzo ważne i dzięki temu powstaje tak miłe widowisko.

Olimpia Koło I - Olimpia Koło II: 4-1

Strzelcy bramek Olimpia I: Szafrański Jan -2, Fret Bartosz -1, Wawrzyniak Szymon -1.

Skład zespołu: Bartosik Szymon, Czarnecki Sebastian, Kazimierski Sebastian, Szafrański Jan, Wawrzyniak Szymon, Fret Bartosz, Górniak Kacper, Karbowy Patryk, Przybylski Michał, Sujewicz Jakub, Kowalski Jakub, Ossowski Olaf, Maciejewski Szymon, Madaliński Kacper, Jankowski Dominik.

Źródło: www.olimpiakolo.4.pl
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!