sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Sport Bezbramkowy remis

Bezbramkowy remis

31-05-2013 08:17 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,768 | Komentarzy: 0


W czwartek 30 maja w Boże Ciało na boisku w Goluchowie został rozegrany kolejny mecz o mistrzostwo IV ligi wielkopolskiej grupy południowej pomiędzy LKS Gołuchowem a Olimpią Koło, który zakończyły się bezbramkowym remisem.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Pierwsze 45 minut to bardzo wyrównane spotkanie z przewagą naszej drużyny do zdobycia bramki . Druga połowa to również wyrównane spotkanie z tym że w tej odsłonie to gospodarze stworzyli dogodniejsze sytuacje do zdobycia bramki. Jednak bardzo dobrze dysponowany tego dnia Suliński nie dał się zaskoczyć. Z przebiegu całego spotkania remis jest jak najbardziej sprawiedliwą oceną tego co działo się na boisku.

Po meczu Jarek Kawka powiedział: z remisu w Gołuchowie jesteśmy bardzo zadowoleni tym bardziej, że w ostatnich kilku sezonach z tego boiska schodziliśmy zawsze jako pokonani. Rozegraliśmy kolejne dobre spotkanie i to cieszy.

Składy drużyn: Olimpia– Robert Suliński, Piotr Krzyżanowski, Mateusz Trzmielewski, Filip Szymański, Kamil Jaroszewski, Łukasz Ekiert, Dawid Wiśniewski ,Artur Bednarczyk ( 75 Michał Nowakowski),Piotr Marańda, Ariel Szczesiak , Jarosław Kawka ( 80’ Dawid Jóźwiak)

W niedzielę 2 czerwca o godzinie 17:00 w Kole nasza drużyna rozegra kolejne ligowe spotkanie tym razem pretendentem do awansu drużyną Victorii Września na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków kolskiej drużyny.

mc
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!