REKLAMA
sim
REKLAMA
Wiadomości Miasto Koło Zawodnicy ZST w Skwierzynie

Zawodnicy ZST w Skwierzynie

12-06-2013 10:20 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,299 | Komentarzy: 0
REKLAMA
Sporym sukcesem zakończył się udział uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Kole w zawodach kartingowych w Skwierzynie. Tegoroczny, XV Ogólnopolski Puchar WSK odbył się 09 czerwca. Wzięli w nim udział zawodnicy z czterech klubów sportowych oraz miłośnicy motoryzacji niezrzeszeni.
Zawodnicy ZST w Skwierzynie
Foto:
REKLAMA
carnis

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Zawody rozpoczęły się treningami wolnymi, a następnie jazdami na czas, które pozwoliły sędziemu głównemu imprezy ustalić miejsca startowe.

Ostatecznie odbyły się dwa biegi po 6 okrążeń toru. Dobra jazda zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego SPEED, Piotra Siczka i Błażeja Idczaka zapewniła drużynie z Koła drugą lokatę. Chłopcy z technikum samochodowego zajęli indywidualnie drugie i czwarte miejsce. Warto przypomnieć, iż jest to kolejny udany występ naszych reprezentantów. Z roku na rok osiągają oni coraz lepsze wyniki i zajmują coraz wyższe lokaty. Na sukces drużyny zapracowali jednak nie tylko kierowcy, ale także profesjonalnie przygotowani mechanicy. W tym roku techniczną opiekę nad bolidami sprawował Adrian Wawrzyniak, Bartosz Kasprzak i Hubert Wasilewski.

Nie bez znaczenia była także obecność członków klubu, którzy mocnym dopingiem wspierali swoich kolegów. Emocje oraz moc wrażeń wyniesionych z turnieju sprawiły, iż wszyscy uczestnicy wyjazdu do Skwierzyny wrócili szczęśliwi i usatysfakcjonowani. Opiekunowie młodzieży, Pan Andrzej Grudziński, Pan Janusz Żurawski oraz honorowy przyjaciel klubu Pan Zdzisław Szymański już planują kolejne potyczki kartingowe. My mocno trzymamy za nich kciuki.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!