sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Super wiewiórka w Przedszkolu Nr 6

Super wiewiórka w Przedszkolu Nr 6

21-06-2013 11:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,469 | Komentarzy: 0


W Przedszkolu Miejskim Nr 6 w grupie dzieci pięcioletnich i sześcioletnich począwszy od dnia 14 czerwca dzieci uczestniczą w warsztatach pod nazwą „Super wiewiórka” – programie Polskiego Czerwonego Krzyża.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
arsztaty prowadzone są przez uczniów klas III Gimnazjum Nr 1 (Dominikę Hałas, Igę Sznajdzińską, Szymona Filipiaka). Dzieci uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych w których zostały zapoznane z ideą programu „Super wiewiórka”. Celem programu jest kształcenie nawyków dbałości o bezpieczeństwo, higienę, tolerancję i niesienie pomocy potrzebującym dzieciom.

Przedszkolaki uczestniczyły w pogadankach, zabawach ruchowych, zajęciach plastycznych.W Przedszkolu Miejskim Nr 6 w grupie dzieci pięcioletnich i sześcioletnich począwszy od dnia 14 czerwca dzieci uczestniczą w warsztatach pod nazwą „Super wiewiórka” – programie Polskiego Czerwonego Krzyża.

Warsztaty prowadzone są przez uczniów klas III Gimnazjum Nr 1 (Dominikę Hałas, Igę Sznajdzińską, Szymona Filipiaka). Dzieci uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych w których zostały zapoznane z ideą programu „Super wiewiórka”. Celem programu jest kształcenie nawyków dbałości o bezpieczeństwo, higienę, tolerancję i niesienie pomocy potrzebującym dzieciom.

Przedszkolaki uczestniczyły w pogadankach, zabawach ruchowych, zajęciach plastycznych.

UM KOŁO
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!