Autor: 24 Czerwiec 2013 przeczytasz w ok. 2 min.
©
(2) | Czytano:
4,309 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Mogę stwierdzić, że prawie wszyscy na ten mecz liczyli na zwycięstwo swoich pupili czyli Olimpię Koło. Tymczasem zła passa trwa i wszystkich ogarnął zimny prysznic bowiem gospodarze doznali zasłużonej porażki 1:2 (0:1).

2
4,309 razy
Gdyby nie doskonale broniący Suliński wynik z pewnością byłby wyższy. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że kolanie mieli jedną stu procentową okazję do zmiany wyniku, ale szybki Marańda będąc sam na sam z brakarzem gości trafił prosto w niego.

Prowadzenie zdobyli goście w 39 minucie z rzutu karnego za rękę w polu karnym gospodarzy którą sprokurował Filip Szymański. Rzut karny na 1:0 zamienił na bramkę Łukasz Pietrzak. 5 minut potem goście mieli doskonałą okazję do podwyższenia wyniku, lecz strzał z 5 metrów obronił Suliński, odbitą piłkę ponownie sparował na róg. Jak on to zrobił, że obronił te strzały nie wiem, pozostanie to chyba jego tajemnicą. W 75 minucie miała wyżej opisana sytuacja, kiedy to Marańda nie wykorzystał sytuacji opisanej poprzednio. W 81 minucie za faul w polu karnym, sędzia dyktuje jedenastkę którąKamil Jaroszewski zamienia na bramkę, ale dopiero po dobitce. Gdy już wszyscy pogodzili się z remisem, po kontrze w 88 minucie goście uzyskują bramkę ze strzału Dawida Jarkę i zadowoleni że wywożą z Kola 3 punkty i kończą mecz zwycięsko 2:1. Mimo puszczenia 2 bramek najlepszym zawodnikiem Olimpii był bramkarz Robert Suliński. Zapytany o złą passę drużyny Jarek

– Pomimo trzech ostatnich porażek, cały sezon uważam za bardzo udany. Nie mogę jedynie logicznie wytłumaczyć dlaczego nie umiemy grać u siebie. Powód porażek jest prosty. W ostatnich trzech meczach brakło nam pary. Podejrzewam, że gdy te drużyny trafiły by nas 5 kolejek wcześniej wywoziły by z koła bagaż bramek.

Sędziowali – Maciej Martyniuk - główny, asystenci- Piotr Bacia, Katarzyna Lisiecka-Sęk

Skład Olimpii: Robert Suliński, Piotr Krzyżanowski, Mateusz Trzmielewski (70’ Powietrzyński Miłosz), Filip Szymański, Dawid Wiśniewski, Tomasz Mikusik(60’ Powietrzyński Hubert) Michał Nowakowski( 46’ Bednarczyk Artur), Kamil Jaroszewski, Piotr Marańda, Ariel Szczesiak, Jarosław Kawka (71’ Powietrzyński Paweł).