sim
materace
Wiadomości Pożary Zderzenie autocystern w Kościelcu

Zderzenie autocystern w Kościelcu

15-07-2013 08:27 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,099 | Komentarzy: 0


W dniu 15.07.2013r. o godzinie 03.09. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o zderzeniu na drodze krajowej nr 92 ( Poznań- Warszawa) dwóch cystern w miejscowości Dąbrowice gm. Kościelec.
tartak

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Na miejsce zdarzenia skierowanych zostało 8 zastępów straży pożarnej w sile 27 strażaków. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej i przeprowadzonym rozpoznaniu ustalono, że zderzyły się dwie autocysterny przewożące płynną masę asfaltową.

Kierowca jednej z autocystern był uwieziony w kabinie, a drugi opuścił pojazd o własnych siłach. W wyniku zderzenia przy jednej autocysternie uszkodzony został zawór, w wyniku czego z cysterny wylało się około 7 ton płynnej masy asfaltowej. Przy drugim pojeździe uszkodzeniu uległo siodło mocowania naczepy. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu uwięzionego kierowcy z ciągnika siodłowego i przekazaniu go zespołowi pogotowia ratunkowego, uszczelnieniu uszkodzonego zaworu.

W chwili obecnej na miejsce zdarzenia mają zostać podstawione dwie autocysterny do których zostanie przepompowana masa asfaltowa. Ruch na drodze krajowej nr 92 na wysokości miejsca zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!